MB Bannerlord krallığı kurduktan sonra ne yapılmalı?

bursali

Hectopat
Yer
Bursa
Arkadaşlar krallığımı kurma konusunda çok iyi bir taktik izledim. İlk önce kuzey imparatorluğunun lorduydum ve sadece 1 şehrim vardı. Daha sonra şehrimi imparatora teslim ederek krallıktan istifamı bildirdim. Ardından 150 kişi toplayıp Aseray'a savaş açtım (ne kadar güçlü olduklarından haberim yok). Aseraya karşı gelemeyip barış yaptım ve bükemediğim eli öpmek zorunda kaldım, ordularına katıldım. Vlandiya ya savaş açıp birlikte 1 şehir 3 kale aldık ve hepsini de ezici çoğunlukla bana verdiler. Ardından vlandia işe barışıp batı imparatorluğuyla savaşa girdik. Bizim Aseray'lar 1200 kişiyi toplayıp batı imparatorluğunun bir şehrini almaya gittiler.

Ben de ordularına katıldım. Kuşatmayı kurduğumuzda batı imparatorluğunun 800 kişilik ordusu yanımıza geldi ve beklemeye başladı. Aklımdan şunu geçirdim, aseray zaten güçlü bir krallıkla savaş halinde. Şu durumda aseray imparatoru bile ordudayken Aseray'a ihanet edip, toprakları elimde tutup ardından direkt batı imparatorluğunun 800 kişilik ordusuna katılıp Unqid'in ordusunu darma duman edip hepsini ele geçirebilirdim. Yaptım da! Bütün mülklerimi elimde tutup üstüne üstlük aseray kralı dahil 7,8 lordunu da tutsak olarak ele geçirmiştim.

Batı imparatorluğu bana teşekkür bile etmişti. Fakat sadede gelirsek şöyle bir sorun var. Ben kendi krallığımı ne zaman kurmak istesem ben kurduktan 20, 30 saniye içerisinde bana savaş açıyor insafsızlar. Yakamı bırakmıyorlar, krallığımı kurmama izin vermiyorlar. Mecburen krallığı kurduğum Save'den Save load yapmak zorunda kalıyorum. Her seferinde de zayıf olduğumu fırsat bilen krallıklar ardı ardına bana savaş açıyor. Ne yapacağım, kırallığımı nasıl ayakta tutacağım? Bannerlord komandoları bana birkaç tüyor verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı