MB Warband ve Left 4 Dead 2 Alınır Mı?

ETS 2 gibi optimizasyon sıkıntılı bir oyunda, özellikle MP'de hem arkadaşın hem de sizin dediğiniz sistem de böyle bir şey olanaksız. Alacağınız en fazla FPS değeri 10. Kalabalık yerlerde ise bilgisayar kilitlenecektir. Calais-Duisburg yoluna bekleriz.
Arkadaşım genelde en boş sunucuda oynar çünkü dediğiniz gibi kalabalık iken işlemci bayağı zorlanıyor. Onun bizde farkındayız. ;) Ama şu dediğiniz yola ben kendi sistemimle bir geleyim merak ettim.

ETS 2 gibi optimizasyon sıkıntılı bir oyunda, özellikle MP'de hem arkadaşın hem de sizin dediğiniz sistem de böyle bir şey olanaksız. Alacağınız en fazla FPS değeri 10. Kalabalık yerlerde ise bilgisayar kilitlenecektir. Calais-Duisburg yoluna bekleriz.
GT 220 ile oynamıştım HD oynamıştım orta ayarlarda hiçbir yerde kasmıyordu.

Artık yeni ayarlarda çok fazla araç, görüntü özelliştirmesi, grafik arttırması geldi. Oyun çok bunaldı ve yoğun oldu. Her yerde bir efekt, bir zorlanma var. Oyun eskiden kasmıyordu, fakat sürüm yükseldikçe FPS'nin düştüğünü gözlemledim. Almam büyük ihtimal. L4D2 için arkadaşım yok. Sadece MB Warband alacağım. Birkaç gündür köydeydim. Mesaj yazamadım, onun için de özür dilerim.

Steam hesabımda 2,55 TL kaldı MB Warband alınca. Ininal kartımda 70 kuruş atabilecek koca yürekli kardeşim var mı ?

MB Warband almayın. Bannerlordu bekleyin bence. Mount and Blade 2: Bannerlord

Bannerlord kaldırırsa darısı ona :D Yardımlarınız için teşekkürler.
Düzenleme: Galiba kaldırmaz. Oyunun sistem gereksinimleri;
Kod:
-İşlemci: Intel i3-2100 / AMD FX-6300

-Bellek: 4 GB RAM

-Ekran Kartı: Intel HD 4600 / Nvidia GT730 / AMD R7 240

-Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
Benim sistemim;
Kod:
İşlemci: Intel Core i5 2450M
Bellek: Elpida 4 GB DDR3 1333MHz RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 610M 2GB

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı