MB501L 600W + 2 Fan vs Corsair Spec Delta 550W

mgoksu

Hectopat
Öncelikle merhabalar, 1 hafta sonra bilgisayar almayı planlıyorum. İtopya'dan alacağım ve kasa konusunda biraz kararsız kaldım. Sizce MB501L alıp 2 fan mı takmalıyım yoksa direk Spec Delta mı almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
3400G'nin fiyatına baktım da bence değmez APU işlemci için. Normal işlemci almak daha mantıklı duruyor. Bence öyle yapın. Yine de siz bilirsiniz.
Beni uzun süre götürecek sistem lazım, eğer rx 570li sistem alırsam 5 yıl götürür sonradan oyunları zor kaldırırlar gibi geliyor. Ama 1660 Ti veya RX 5700 beni 8 9 yıl götürebilir. 2 3 yılda bir sistem toplayamam şu anki bilgisayarım bile ddr2 2gb ram 10 yıllık bilgisayar.

Beni uzun süre götürecek sistem lazım, eğer rx 570li sistem alırsam 5 yıl götürür sonradan oyunları zor kaldırırlar gibi geliyor. Ama 1660 Ti veya RX 5700 beni 8 9 yıl götürebilir. 2 3 yılda bir sistem toplayamam şu anki bilgisayarım bile ddr2 2gb ram 10 yıllık bilgisayar.
Tamam ekran kartı götürebilir ama benim tavsiyem ekran kartı bulunacak bir sisteme APU işlemci almamanız yönünde. Size hem Intel hem de AMD tarafında normal işlemcili sistem toplamaya çalışacağım.
Ve bir de 3400G aldıktan sonr

View 27 kullanırsam 3050 TL'ye düşüyor. Hava akışı konusunda iyi midir? Kötü diye görmüştüm.
Bilemiyorum yanlış bilgi vermeyim. Ancak 2 tarafında da geniş ızgaralar var. Ben o yüzden tercih ettim.

Tamam ekran kartı götürebilir ama benim tavsiyem ekran kartı bulunacak bir sisteme APU işlemci almamanız yönünde. Size hem Intel hem de AMD tarafında normal işlemcili sistem toplamaya çalışacağım.
O zaman instagram'dan @goksu1905 Steam'den: Uçan Ketrenkele ismiyle ulaşabilirsin, çıkmazsam Uçan Ketrenkele Mustafa Göksu yazıp dene.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı