Çözüldü MB520 ARGB kablosu B350M PRO-VD-Plus'a bağlanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ege_1903

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Cooler Master MB520 akrilik ön panelli 4 adet 120mm ARGB fanlı modelini satın aldım lakin sorum şudur: 4 adet fanın 3 adetini kullanabiliyorum, sizden ileriye dönük bir fan çoklayıcı önermenizi istiyorum en az 8 portu olan.
Diğer sorum ise ben bu fanların ARGB bağlantısını MSI B350M PRO-VD-Plus anakartıma bağlamak istiyorum, biraz araştırdığımda JLED1 portunu gördüm, bu port benim anakartımda var lakin bağlasam MSI Mystic Light ile kontrol edebilir miyim? Bir konuda okumuştum, JLED1 portu düz renk ve RGB fanlar için kullanılıyor diye. Ben taksam herhangi bir sorun olur mu? Şimdiden teşekkür ediyorum <3.

Kasam: COOLER MASTER MASTERBOX MB520 Akrilik ÖN PANEL 4x120mm ARGB FANLI MidT ATX KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da.

Fan çoklayıcı olarak da ileriye dönük 8 portlu bu markayı düşündüm. Bu markayı alsam sorun kalitesi vs.?

Çözüm
ARGB portunuz yok maalesef.
JLED1 tek renk destekli bir port. Kasadan çıkan kontrolcü ile kontrol edebilirsiniz gibi görünüyor.

Fan çoklayıcı için de Arctic ya da Silverstone bakılabilir.
JLED1 tek renk destekli bir port. Kasadan çıkan kontrolcü ile kontrol edebilirsiniz gibi görünüyor.

Fan çoklayıcı için de Arctic ya da Silverstone bakılabilir.

Çözüm
Jled1 tek renk destekli bir port. Kasadan çıkan kontrolcü ile kontrol edebilirsiniz gibi görünüyor.

Fan çoklayıcı için de Arctic ya da SilverStone bakılabilir?

Cevap için teşekkür ederim. Akasa'nın 5 fanlı çoklayıcısını almayı düşünüyorum yoksa adını pek duymadığım Alfais olanını mı almalıyım sizce linkte paylaştım SilverStone çok pahlı geldi gerçi.

Geri
Yukarı