MSI B350M Pro-VD Anakartta RGB LED, MSI Mystic Light Yazılımıyla Kontrol Edebilir mi?

semihozel22

Kilopat
Makaleler
1
Kasama RGB LED döşemek istiyorum. Acaba şu LED'i;
alıp anakartıma takarsam MSI Mystic Light yazılımıyla LED'i kontrol edebilir miyim?
NOT: Anakartımda şöyle bir giriş var. Sol tarafta JLED1 yazan yerden bahsediyorum.

IMAG1463.jpg

Bir sorum daha var hangisinin görünüşü daha güzeldir silikonlu mu silikonsuz mu?
Orada kimse var mı?

Son düzenleme:
Çözüm
Bende de B350M Mortar Arctic var. Edilmiyor. Gaming App üzerinden basit renk kontrolü ayarlayabilirsiniz ama bu anakartların Mystic Sync desteği yok.

Bana kalırsa kontrolcü ile birlikte alıp direk kumanda ile kontrol edin. GamingApp bana göre yetersiz kalıyor.

Silikonlu ledler daha zor bozuluyor fakat bir yerden döndürmesi zor, silikonsuzlar köşe dönerken çabuk bozulabiliyor fakat döndürme işlemi daha basit. Azcık lehim bilginiz varsa silikonsuz alıp bozulan kısmı kesip kalan iki parçayı lehimleyebilirsiniz.
Bende de B350M Mortar Arctic var. Edilmiyor. Gaming App üzerinden basit renk kontrolü ayarlayabilirsiniz ama bu anakartların Mystic Sync desteği yok.

Bana kalırsa kontrolcü ile birlikte alıp direk kumanda ile kontrol edin. GamingApp bana göre yetersiz kalıyor.

Silikonlu ledler daha zor bozuluyor fakat bir yerden döndürmesi zor, silikonsuzlar köşe dönerken çabuk bozulabiliyor fakat döndürme işlemi daha basit. Azcık lehim bilginiz varsa silikonsuz alıp bozulan kısmı kesip kalan iki parçayı lehimleyebilirsiniz.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı