MC indirirken 360 Total uygulaması da indi

RayuxR4

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu Tlancher'i indirim dedim tiki kaldırma rağmen indirdi uninstall yaparak sildim herhangi bir şey bulasmis midir acaba? Comodo internet Security kullanıyorum.

Arkadaşlar bu Tlancher'i indirim dedim tiki kaldırma rağmen indirdi uninstall yaparak sildim herhangi bir şey bulasmis midir acaba? Comodo internet Security kullanıyorum.

Setup kurarken reklamını yaptığı uygulamayı indir derseniz iner.

Reklam indirmişsiniz hocam gözünüz kapalı her şeye evet dediniz galiba.

Kral tiki kaldırdım fakat inmiş işte 360 Total PC'den uninstal ettim Comodo Dragon Security var ne yapayım bu saatten sonra?

Kaldırın hocam arama kısmına program ekle veya kaldır yazın ne yüklediyseniz silin virüs taramasıda yapın isterseniz.

Kaldırın hocam arama kısmına program ekle veya kaldır yazın ne yüklediyseniz silin virüs taramasıda yapın isterseniz.

İşte bende kaldırdım dediginz gibi taramada yapıyorum fakat kendi oendine indirdi ya da ben görmedim tiki kaldirdigima eminim sildim fakat herhangi bir şey kalmis midir onu merak ettim.

Kral tiki kaldırdım fakat inmiş işte 360 Total PC'den uninstal ettim Comodo Dragon Security var ne yapayım bu saatten sonra?
Revo Uninstaller yükle, orada bilgisayarda yüklü olan tüm uygulamaları görüyorsun. Uygulamayı kaldırdıktan sonra da gereksiz dosyaları silmeyi unutma.

Yeni konular

Geri
Yukarı