McAfee 588 malware uyarısı

glad0s34

Centipat
Başlıkta belirttiğim gibi McAfee antivirüs programı , arada bir 588 zararlı yazılım tespit edilmiştir diyor ve korumayı uzat diyor. Zaten 1 aylık deneme sürümü aktif ama virüsü silmiyor. Ben bilgisayarı sıfır aldım virüs olmaması lazım pek de 3. parti program yüklemedim webden. Sizce bu üyelik almam için bir reklam mı yoksa cidden virüs olduğu doğru mu? Üyelik de pahalı biraz almak istemiyorum. Ücretsiz güvenilir ve çok güzel koruyan bir antivirüs var mı?

Bu arada ekleme yapayım, McAfee'de tarama yaptığımda hiçbir sıkıntı yok diyor.

Son düzenleme:
O lanet programı sil ve Kaspersky ya da Eset gibi programlarla tara.
Program antivirüs görevini pek iyi yapmıyor değil mi? Ben de kaldırmayı düşünüyordum zaten. Asus nasıl güvenmiş ki bu programa. Halen zararlı yazılım virüsü bildirimi gelmeye devam ediyor. Programın kendi taramasıyla tam tarama yaptım ve hiçbir sorun yok dedi. Galiba bazı program/dosyaları virüslü gösteriyor.

Program antivirüs görevini pek iyi yapmıyor değil mi? Ben de kaldırmayı düşünüyordum zaten. Asus nasıl güvenmiş ki bu programa. Halen zararlı yazılım virüsü bildirimi gelmeye devam ediyor. Programın kendi taramasıyla tam tarama yaptım ve hiçbir sorun yok dedi. Galiba bazı program/dosyaları virüslü gösteriyor.
Bu antivirüsün kendisi virüs bence. Tamamen dolandırıcılık amaçlı. Avast ile yarışırlar. Silmeni ve dediğim gibi diğer güvenilir programlarla taramanı öneririm. Onun taramasına da uyarısına da güven olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı