McAfee Internet Security USB Koruması

KeremTr

Decapat
McAfee Internet Security yazılımını "sharewareonsale" üzerinden yükledim ve lisanslı şu an lakin uygulamanın içinde Kaspersky ve Bitdefender'daki gibi USB koruması bölümünü bulamadım. (Baya araştırmama rağmen.) Sorum şu ki arkadaşımda virüslü bi USB var. Ben bunu bilgisayırıma takarsam bilgisayar etkilenir mi?

Antivirüs yazılımının gerçek zamanlı koruması aktifse belleği taktığınızda bellekteki zararlılar veritabanında ekliyse veya sezgisel tespit ettiyse algılayacaktır.
Hocam çok teşekkürler vaktinizi ayırıp cevap verdiğiniz için.Peki hocam sizce mcafee ye güvenmeli miyim usb deki virüslerin çok ağır olduğunu düşünmüyorum kısayol virüsü mü ne varmış arkadaş bu işlerden tam anlamadığı için bana danıştı da

Açıkçası McAfee testlere bakarak çok önerdiğimiz bir yazılım değil ama memnunsanız kendiniz bilirsiniz. Ücretli olarak Kaspersky veya Norton ücretsizlerde ise Comodo IS önerebilirim.

Bu arada kısayol zararlısı zaten basit bir zararlı ve McAfee yazılımının sıkıntı çıkaracağını hiç sanmıyorum.

Açıkçası McAfee testlere bakarak çok önerdiğimiz bir yazılım değil ama memnunsanız kendiniz bilirsiniz. Ücretli olarak Kaspersky veya Norton ücretsizlerde ise Comodo IS önerebilirim.

Bu arada kısayol zararlısı zaten basit bir zararlı ve McAfee yazılımının sıkıntı çıkaracağını hiç sanmıyorum.
Çok teşekkür ederim hocam

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı