McAfee iyi midir?

Fraosary

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Developer, Grafiker
McAfee antivirüsü nasıldır? Kullananlar varsa menüsünü atabilir mi? Virüsleri kolayca bulabilir mi?

Şuan menüsünü atamıyorum ama kullanıyorum. Yıllık olarak abonelik yeniliyorum. Şuana kadar hiç bir sorun görmedim. İnternetten bir şey indirdiğiniz taraması hoşuma çok gidiyor. Ayrıca düzenli olarak tarama yapıp bilgisayar performansını test ediyor. Bazen gereksiz dosyalardan kurtulup bana yer açıyor. Şuana kadar bulamadığı virüs kalmadı. Tek sıkıntısı oyun oynarken tarama yaparsa FPS drop yersiniz. Ama iptal edebilirsiniz. Ben memnunum. Başka alternatiflere geçebilirsiniz.

Şuan menüsünü atamıyorum ama kullanıyorum. Yıllık olarak abonelik yeniliyorum. Şuana kadar hiç bir sorun görmedim. İnternetten bir şey indirdiğiniz taraması hoşuma çok gidiyor. Ayrıca düzenli olarak tarama yapıp bilgisayar performansını test ediyor. Bazen gereksiz dosyalardan kurtulup bana yer açıyor. Şuana kadar bulamadığı virüs kalmadı. Tek sıkıntısı oyun oynarken tarama yaparsa FPS drop yersiniz. Ama iptal edebilirsiniz. Ben memnunum. Başka alternatiflere geçebilirsiniz.
Peki McAfee tarama konusunda iyi midir? KasperSky gibi.

Hocam zamanında Valorant 2 fps falan alıyordum. Tarama yaptım geçti. Bulamadığı hiç bir virüs yok. Ben kendisine güveniyorum.
Hocam biraz araştırdım bazı kişiler kötü falan demiş anlamadım nasıl bir A-V alabilirim belki gaza getirmeyin beni hocam.😀

Hocam ben de kullanıyorum. Eğer hediye falan gelmediyse, paranız elinizde varsa kaspersky almak bence daha iyi.

Daha iyi alternatifler var hocam. Kaspersky ve Norton önerimdir.

Daha iyi alternatiflerin olduğunu bende biliyorum Kaspersky lisansımın bitmesine iki hafta kaldı o bitine kadar bir a-v bulmak istiyorum, arkadaşım McAfee kullan dedi onu merak ettim. Norton kullanmayı tercih etmem trojanı gördüğü halde virüs olarak anlamamıştı ve bilgisayarım norton sayesinde bir keresinde çökmüştü, kısacası Norton kullanmam.

Geri
Yukarı