McAfee iyi midir?

Kullanmadım fakat kurucusu ve CEO'su John David McAfee insana güven vermekten çok uzak. Daha neler derdim ama fazla abartmayalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eset'e geçmeyi düşünüyordum ama Eset robotundan bana bakışlarından korktum. Biraz ben en iyisi Mcafee kullanayım.

Sen robotun bakışlarından korktuysan virüsler nasıl korkmasın? McAfee çok kolay atlatılan bir antivirüs programıdır. Ayrıca tarayıcı eklentisi tam manasıyla çöptür.

Adını görünce bile gülesim geliyor. Kesinlikle başarılı olduğunu düşünmüyorum. Kaspersky, Bitdefender, Avira gibi alternatiflere yönel derim.

Sen robotun bakışlarından korktuysan virüsler nasıl korkmasın? McAfee çok kolay atlatılan bir antivirüs programıdır. Ayrıca tarayıcı eklentisi tam manasıyla çöptür.
Çok iyi cevaptı, aboneliğim bitince Eset'e geçiyorum.
Adını görünce bile gülesim geliyor. Kesinlikle başarılı olduğunu düşünmüyorum. Kaspersky, Bitdefender, Avira gibi alternatiflere yönel derim.
Arkadaşlar da Eset kullanıyor. Onların da bir cevabini alıyım, sonra bakacağız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı