McAfee iyi midir?

Daha iyi alternatiflerin olduğunu bende biliyorum Kaspersky lisansımın bitmesine iki hafta kaldı o bitine kadar bir a-v bulmak istiyorum, arkadaşım McAfee kullan dedi onu merak ettim. Norton kullanmayı tercih etmem trojanı gördüğü halde virüs olarak anlamamıştı ve bilgisayarım norton sayesinde bir keresinde çökmüştü, kısacası Norton kullanmam.

McAfee kullanmadığım için tarama hakkında kesin bir bilgi veremeyeceğim. Kullanan arkadaşlar verir hocam.

Bitdefender öneririm kullanıyorum, premium sürümünü aldim gayet güzel Buda menüsü Ekran Alıntısı.PNG

Ben kendi isteğimle indirmediğim halde nasıl olduysa bilgisayarıma kurulmuştu McAfee. Kuzenim silmem gerektiğini söyledi, bende sildim. Tarama yapması bence güzel bir şey.

Büyük şirketlerinde kullandığı bir uygulama tarama kısmında gayet iyi. Kendisi de ara sıra tarama yapıyor ve internetten indirdiğin dosyası sormadan tarıyor. Güvenli olmayan sitelerde ise uyarı veriyor tehlikeli hala girmek istiyor musun diye. Ben memnunum.

McAfee antivirüsü nasıldır? Kullananlar varsa menüsünü atabilir mi? Virüsleri kolayca bulabilir mi?
Standart ev kullanıcısı için Windows Defender yeterli. Ayrıca çarşaf çarşaf Kaspersky övenler Ransomware saldırılarını araştırsınlar. Rus'lara ait bir yazılım alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı