McAfee kendiliğinden silindi

EKA

Hectopat
Selamlar herkese, yeni aldığım laptopun içinde var olan McAfee antivirus programi silindi. Kendiliğinden var olduğu için muhtemelen belirli bir süreliğine de olsa lisanslıdır. Onu tekrar geri yükleme şansım var mı? Ya da silinmiş olması bir sorun teşkil eder mi Windows'un kendi koruma sistemi de olduğu için? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acaba aldığım yere gitsem yüklerler mi? Çünkü muhtemelen belli bir süre de olsa lisanslıdır. Yoksa yasal olmayan bir şey mi indirsem? Daha yeni olduğu için, bilemedim.

AV yüklemek için crack vs. korsan bir yola başvurmayın, AV sizi bu korsan uygulamalardaki virüslerden korur zaten, eğer siz korsan AV yüklerseniz bilgisayarı virüslere emanet etmiş olursunuz.

Eğer ürüne özel bir lisans varsa yüklerler diye düşünüyorum, ama ücretsiz bir versiyonuda kurmuş olabilirler, eğer lisanslı değilse McAfee'yi yüklemenizi önermem, ev kullanımı için kötü bir antivirüsdür, şirketler için üretilmiştir, Windows Defender kötü demek istemedim, sadece testlerde diğer ünlü AV'lere kıyasla geride kalıyor.

Eğer bir AV satın almak isterseniz bu videoyu izleyip fikir edinebilirsiniz, videodaki kişi siber güvenlik uzmanı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı