McAfee "Riskli bir bağlantıyı engelledik" hack işareti mi?

Zararlı dış bağlantı var, engellemiş işte hocam neyini merak ettiniz anlamadım. O cracki kullanmayın, normal şartlarda dış bağlantı olmaması lazım.

En ufak şeyde antivirüs değiştirtenleri dinlemeyin, memnunsanız kullanmaya devam edebilirsiniz. Memnuniyet önemlidir. Ama iki gününüz kalmış sanırım, başka bir yazılıma geçebilirsiniz daha sonra.

Kaspersky ile tam tarama yapın. Malwarebytes ile tam tarama yapın. O crack dosyasını kullanmayın illa kullanacağım diyorsanız interneti kapatın ve Kaspersky açık kullanın.

Engellemiş zaten herhangi bir sorun gözükmüyor, bilgisayarda ciddi anlamda bir yavaşlama yoksa başka bir AV'e gerek olduğunu düşünmüyorum.

Selamlar.
Buradan mod abilerime sesleniyorum crack desteği falan yok demeyin yardıma ihtiyacım var.
Kardeşim bir siteden crack oyun indirme sonucu McAfee'den böyle bir şey geldi.
Acaba hacklemeye mi çalışıyorlar?
Dosyalara girdiğimde gözükmüyor silmeme rağmen.
Gizli klasörleri göster dedim fakat gözükmüyor.
Format atsam gene yapabilirler mi?

Eki Görüntüle 991260

Eğer ücretsiz sürümü var ise güvenmeni tavsiye etmem amacı seni koruyormuş gibi göstermek olur genelde gerçek bir hack saldırısında eğer antivürs programın ücretsiz ise büyük ihtimal ruhu dahi duymuycaktır yukarıda hackden ziyade bir virüslü yazılım ele geçirmiş ve zaten virüs temzilendi diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı