McAfee şüpheli ağ bağlantısı engellendi diyor ama devam ediyor

Malwarebytes, Kaspersky, Avast, AVG, ESET ile yaptım hepsi temiz çıkmıştı hatta defalarca kez formatlamama rağmen devam ediyordu.
Formattan sonra bilgisayarda bir virüs kalması imkansız. Bence diğer ev aletşerindeki bir virüsden kaynaklıydı bu sorun. Mcafee yi ailince başka bir yükleme fln yaptınız mı?

Evet bütün hesaplarım çalındı modem hacklendi başkaları bağlanıyordu bilgisayarı bağlandıktan sonra resetlememe rağmen modem değiştim sorun düzelmedi en sonda 6 kez art arda mavi ekran verdi sonrada bir daha açılmadı SSD ve RAM'i aldim çöpe attım.

Her şeyi yaptım ama olmadı ama laptop öldü :D
Size son sorum bu uyarılarda bazen udp 1900 ssdp portu ile ilgili bir yazı geliyor muydu

Bu McAfee'nin sorunu, bende de vardı. McAfee müşteri hizmetleriyle konuştum, gayet normal dedi. Korkmamız gereken bir durum değil, içiniz rahat olsun.
Peki sizin mcaffe süresi bitti mi bittiyse birşey oldu mu ip leri bağlanmaya çalışırken ssini atarmisiniz engelleme ss ini virüstotal de taratıp bakmak istiyorum benimkiler gibi mi değil mi diye lütfen :(

McAfee'nin ağ koruması agresiftir. Dolayısıyla bu tarz hadiselerin yaşanması da normaldir, programın çalışma yapısı gereği. McAfee kullanan herkeste aynı durum vaki. Endişe edilecek bir hal söz konusu değildir.
Ricam, önce programı kullanmasını öğrenin. Yardım kılavuzunu okuyun, anlamadığınız yerleri de destek kısmından müşteri temsilcisine sorun.

McAfee'nin ağ koruması agresiftir. Dolayısıyla bu tarz hadiselerin yaşanması da normaldir, programın çalışma yapısı gereği. McAfee kullanan herkeste aynı durum vaki. Endişe edilecek bir hal söz konusu değildir.
Ricam, önce programı kullanmasını öğrenin. Yardım kılavuzunu okuyun, anlamadığınız yerleri de destek kısmından müşteri temsilcisine sorun.
Arkadaş hacklenmiş ama?

Yeni konular

Geri
Yukarı