McAfee yıllık antivirüs alınır mı?

safak3mir

Centipat
McAfee 15 gün sonra deneme üyeliğimin süresi bitiyor. HP ile McAfee anlaşmalı olduğu için bayağı bir indirim yaptı. Sizce alınır mı? Genel olarak antivirüs alınır mı? İçimden almak geçiyor sanal çağda yaşıyoruz malum ama karar veremedim. Ne önerirsiniz?

McAfee yerine daha düşük kaynak kullanımıyla daha iyi performans veren AV'lere yönelebilirsiniz. Kaspersky Security Cloud Free'yi kullanabilirsiniz ücretsiz olarak. Ücretli olarak Norton öneririm.

McAfee yerine daha düşük kaynak kullanımıyla daha iyi performans veren Av'lere yönelebilirsiniz. Kaspersky Security Cloud Free'yi kullanabilirsiniz ücretsiz olarak. Ücretli olarak Norton öneririm.

Açıkçası ücretsizlere pek girmek istemiyorum ama nortona baktım McAfee'den daha ucuz ona yönelebilirim teşekkürler.

Ev kullanımı konusunda McAfee tercih edilmemesi gereken bir ürün. Ben sizin yerinizde olsam ESET veya Kaspersky tercih ederdim.

ESET en ucuz 600 ya Kaspersky olabilir sağ ol.

Satın almadan önce 90 gün deneyin derim.

Açıkçası ücretsizlere pek girmek istemiyorum ama nortona baktım McAfee'den daha ucuz ona yönelebilirim teşekkürler.

ESET en ucuz 600 ya Kaspersky olabilir sağ ol.
Ben kendim Norton kullanıyorum ancak Kaspersky'ın ücretsiz olanı fazlasıyla başarılı gündelik kullanıcılar için. Deneyin, deneme sürümleri mevcut ne de olsa. Hangisi hoşunuza giderse ona yönelirsiniz. McAfee daha çok firmalarda kullanılıyor. Kurumsal bilgisayarlarda başarılı ancak bireysel kullanım için olan sistemlerde çok fazla kaynak tüketimi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı