McDonald's 2'li menüler doyurucu mu?

Melys

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Antalya
Daha fazla  
Yarın dışardan yemek yiyeceğim, hep tek ya da toplu yediğim için 2 kişilik menüleri deneme fırsatım olmadı.

•2'li Cheeseburger menü
•2'li Köfteburger menü
•2'li Daba daba burger menü

Var 2 kişilik olarak. Birkaç sorum olacak.

1- Bunlardan birisi doyurur mu?
2- En lezzetli ne önerirsiniz? Ben köfteburger seviyordum şahsen tekli yediğimde.

Yarın dışarıdan yemek yiyeceğim, hep tek ya da toplu yediğim için 2 kişilik menüleri deneme fırsatım olmadı.

•2'li cheeseburger menü.
•2'li köfteburger menü.
•2'li daba daba burger menü.

1- bunlardan birisi doyurur mu?
2- en lezzetli ne önerirsiniz? Ben köfteburger seviyordum şahsen tekli yediğimde.

Dostum kız arkadaşımla gitmiştik o dediklerinden en bol ve doyurucusu aslında daha daha burger ama sen köfte seviyorsan köfteburger alabilirsin onun köftesi daha lezzetli 2. olarak ne alırsan al kesinlikle 12'li veya 6'lı soğan halkası iste ve patatesi büyük boy iste ki tam doy kızla falan çıkmıyorsan tabii :D

Yarın dışardan yemek yiyeceğim, hep tek ya da toplu yediğim için 2 kişilik menüleri deneme fırsatım olmadı.

•2'li Cheeseburger menü
•2'li Köfteburger menü
•2'li Daba daba burger menü

1- Bunlardan birisi doyurur mu?
2- En lezzetli ne önerirsiniz? Ben köfteburger seviyordum şahsen tekli yediğimde.
Köfteburger seviyorsanız onu tercih edin.
Mümkünse dışarda ev yemeği yiyin, daha doyurucu.

Dostum kız arkadaşımla gitmiştik o dediklerinden en bol ve doyurucusu aslında daha daha burger ama sen köfte seviyorsan köfteburger alabilirsin onun köftesi daha lezzetli 2. olarak ne alırsan al kesinlikle 12'li veya 6'lı soğan halkası iste ve patatesi büyük boy iste ki tam doy kızla falan çıkmıyorsan tabii :D
Köfteburger seviyorsanız onu tercih edin.
Mümkünse dışarda ev yemeği yiyin, daha doyurucu.
Valla hocam bende ev yemeği severim yarın belkide son görüşüşüm olan birisiyle kahve içmeye çıkıyorum o nedenle kusur olmasın istiyorum. Teşekkür ederim tavsiyeler için sanırım soğan halkası ve patatesi büyük boy isteyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı