MD2 Sistem Prime95 ve FurMark64 testlerinde kapanıyor

06kaan

Centipat
Daha fazla  
MD-2 sistem aldım. Sistemi test etmek için ilk önce driverları güncelledim, ondan sonra FurMark64 ve Prime95 açıp sistemi test ederken 40dk sonra sistem kapandı ama reset atmadı. Sebebi nedir? PSU yetersiz mi geliyor? Sanmam ama kalitesinden dolayı olabilir mi? Yoksa sistemin donanımında bir sorun mu var? Çözemedim, bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum. Ne yapmalıyım bilmiyorum, beni aydınlatırsanız sevinirim.

Md-2 sistem aldım. Sistemi test etmek için ilk önce driverları güncelledim, ondan sonra FurMark64 ve Prime95 açıp sistemi test ederken 40dk sonra sistem kapandı ama reset atmadı. Sebebi nedir? PSU yetersiz mi geliyor? Sanmam ama kalitesinden dolayı olabilir mi? Yoksa sistemin donanımında bir sorun mu var? Çözemedim, bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum. Ne yapmalıyım bilmiyorum, beni aydınlatırsanız sevinirim.

PSU yetersiz gelmesi imkansız.

Technopat bu gibi fiyati bu gibi ozelliklerle cikarsin alalim sorun islemci sogutucusuyla alakali abdullah bey de ilgilendi zaten sizin fikirinizi almak için yazmistim toxiclik yaparak yine kendi seviyenizi belli ediyosunuz
Abdullah Bey ilgilendi ise neden buraya yazıyorsun :D?

Technopat bu gibi fiyati bu gibi ozelliklerle cikarsin alalim sorun islemci sogutucusuyla alakali abdullah bey de ilgilendi zaten sizin fikirinizi almak için yazmistim toxiclik yaparak yine kendi seviyenizi belli ediyosunuz
Ben burada Technopat övmedim ki. O sistem kalitesizdi ve bunu size söyledim. Soğutucusunda sorun olmuş işte, kalitesini görün.

Geri
Yukarı