MDR-1RBT Kulaklığı Galaxy S3'e Bağlama

weld-baby-7826

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar

Mdr-1rbt kulaklık aldım ama kullanma kılavuzu Tr değil. Bilgisayara bağlayabildim ama S3 telefonuma bluetooth olarak bağlayamadım. Nfc olarak bağlamayı deniyeyim diyip "nfc easy connect" indirip kurdum. Bluetooth'u açıp nfc yenile resmine benzer ızıvır zıvıra tıkladım ama bağlayamadım yardımcı olur musunuz? Nerede hata yaptım? Bataryada nfc yazısı var bataryanın nfc destekli olmayan sürümlerinde yazmaz herhalde. Hadi nfc'yi geçtim neden bluetooth olarak görmedi onu anlamadım. Türkçe kaynak bulamayınca soluğu burada aldım. Bir de sırf bunun için masaüstüne bluetooth usb aldım. Kulaklığı kapatsam da pc'dekin ışığı yanıp sönüyor karanlıkta pc kullanırken uyuz oldum. Kulaklığı kapatınca onu da kapatsam fena olmaz diye düşündüm onu kapatmanın yolu var mı? Laptoplarda oluyor ama masaüstünde çözümü nasıl olur acaba bilen var mı? Bat dosyası çalıştırarak falan bile olsa ona bile razıyım:)

telefon bağlantısını hallettim. Konuyu değiştiremediğim için ekleme yapıyorum.
Laptoplardaki gibi bluetooth'u kapatmak için bir yol var mıdır sorum kaldı geriye birtek :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı