MEB İnternetinden Her Siteye Nasıl Girilir?

gta vice city

Hectopat
Şu an okuldayım bilişim öğrencisiyim saat 8.00-17.00 arasına kadar bilgisayar başındayım artık bir hayli bu işten sıkıldım, Technopat forumlarında ve diğer sitelerde konulara göz attım ama hiçbiri çalışmıyor. Geçen sene sitelere girmek için çözümler vardı şimdi onları da kaldırmışlar. Bu konuyu çözelim ve diğer insanlar da yararlansın.

NOT: Meb internetini o sitelere girme diye kapatmışlar bu konu yasal değil demeyin çünkü burada her saniye ders işlemiyoruz en fazla 3-4 saat ders işliyoruz, bu tarz cümleler kuranlar illaki olacaktır diye not ekledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Notunu gördüm. Ancak şunu bilmen gerekir; O internet bağlantısı size gezinin diye değil araştırma yapın, kendinizi geliştirin diye veriliyor.

Giremezsiniz; Çünkü kullandığınız internet değil, intranet :) Yani, bakanlık etki alanından paylaştırılmış olan ve VPN dahil tamamen kontrol/denetim/kayıt altında tutulan bir ağdan bahsediyoruz...

Genelde Deepfreeze koyuyolar evet ama ben harita öğrencisiydim sürekli PC ile uğraşıyorduk ben durduruyordum şifre koymuyorlar sadece Deepfreeze koyup geçiyorlar. İstersen dene ben hatta kendim şifre koymuştum dondurup bırakıyordum uygulama yüklüyordum dene istersen.
CTRL + Alt + Shift + F6 kombinasyonu ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an okuldayım bilişim öğrencisiyim saat 8.00-17.00 arasına kadar bilgisayar başındayım artık bir hayli bu işten sıkıldım, Technopat forumlarında ve diğer sitelerde konulara göz attım ama hiçbiri çalışmıyor. Geçen sene sitelere girmek için çözümler vardı şimdi onları da kaldırmışlar. Bu konuyu çözelim ve diğer insanlar da yararlansın.

NOT: Meb internetini o sitelere girme diye kapatmışlar bu konu yasal değil demeyin çünkü burada her saniye ders işlemiyoruz en fazla 3-4 saat ders işliyoruz, bu tarz cümleler kuranlar illaki olacaktır diye not ekledim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Al burdan yaptım ben.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı