Kapatılmış siteye nasıl girilir?

Ramboo27

Hectopat
Merhaba arkadaşlar başlıkta da yazdığı üzere kapatılmış bir site var ve ben bu siteye giremiyorum site Mayıs 2019'da aktifti Wayback Machine'de de denedim ancak hiçbir şekilde böyle bir sitenin geçmişini bulamıyorum. Eğer yardımcı olursanız sevinirim gitmek istediğim sitenin linki https://linkin.az/lBmOWud bu. Site güvenli bu arada arkadaşlar içerisinde Minecraft oyununun paketi var ancak link aktif değil dediğim gibi yoksa oradan indiricektim dosyayı.

Son düzenleme:
Sitenin kapanmasının üzerinden çok fazla zaman geçmemiş olsaydı; google, yandex, bing, yahoo, you.com, baidu falan arama motorlarının önbelleklemesinden görebilirdiniz. Ama üzerinden bu kadar süre geçtikten sonra waybackmachine'de de yoksa gg oldunuz demektir. Biri siteyi arşivlemedi ise bulamazsınız.
Wayback machine alternatifleri denenebilir ama onlarda istediğiniz siteyi bulabilme olasılığınız wayback machine'in kendisinden daha düşük bir ihtimal.

Sitenin kapanmasının üzerinden çok fazla zaman geçmemiş olsaydı; Google, Yandex, Bing, Yahoo, you.com, baidu falan arama motorlarının önbelleklemesinden görebilirdiniz. Ama üzerinden bu kadar süre geçtikten sonra Wayback Machine'de de yoksa gg oldunuz demektir. Biri siteyi arşivlemedi ise bulamazsınız.
Wayback Machine alternatifleri denenebilir ama onlarda istediğiniz siteyi bulabilme olasılığınız Wayback Machine'in kendisinden daha düşük bir ihtimal.

Önbellek'ten görme olayını ben tam anlamadımda siz baksanız rica etsem bu arada 2020, 2021 yılına kadar aktifti diye biliyorum link.

Yeni konular

Geri
Yukarı