MEB Okulları Neden Tamamen Kapatmıyor?

Sabahın 6'sında işe gidiyoruz. Adam evinde ders çalışaçak. Ekmek elden su gölden. Takıntı yaptığı duruma bak ya.:D

Şu "Sınavlar,dersler olmasa öğrenciler kendini salar!" diyen arkadaşlar, gündüz uykusuz bir şekilde uyandınız çünkü evden çıkamadığınız için enerjinizi atamadınız. Uykusuz bir şekilde gündüz 8.00'dan 15.00'a kadar ders yaptınız. Sonra 1 ton ödev ama bilin bakalım her çalıştığınızda okullar erteleniyor ne yapalım biz?
Sabahın 6'sında işe gidiyoruz. Adam evinde ders çalışaçak. Ekmek elden su gölden. Takıntı yaptığı duruma bak ya.:D
Afrika'da sabah 5'ten akşam 9'a kadar çalışıyorlar ve aç kalıyorlar adamın attığı cevaba bak ya :)

Şu "Sınavlar, dersler olmasa öğrenciler kendini salar!" diyen arkadaşlar, gündüz uykusuz bir şekilde uyandınız çünkü evden çıkamadığınız için enerjinizi atamadınız. Uykusuz bir şekilde gündüz 8.00'dan 15.00'a kadar ders yaptınız. Sonra 1 ton ödev ama bilin bakalım her çalıştığınızda okullar erteleniyor ne yapalım biz?
Sana şöyle diyeyim. Aralık'tan beri aynı konuları ve dersleri çalışıyorum. Bıktım artık. Olsa bile hiç gidesim yok sınava. Ama son senem, kalmak istemem. Okulumu hiç sevmiyorum. 1 yıl daha orada kalamam.

Geri
Yukarı