MEB, okulların son haftasını etkinlik haftası ilan etti

Mexy1864

Hectopat
Makaleler
3
Milli Eğitim Bakanlığı, okulların son haftaları idari işlerin olmasından dolayı derslerin boş geçtiği gerekçesiyle bu boş geçen zamanı doldurmak için etkinlikler düzenlenmesine karar verildi. Son haftada ders işlenmeyecek. Okullara önerilen etkinlik çizelgesini aşağıya bıraktım.

k_11163801_ekrangoruntusu20240111163721.jpg

Kaynak:
Milli Eğitim Bakanlı Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün E-84037561-821.05-93992793 sayılı resmi yazısı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Milli Eğitim Bakanlığı, okulların son haftaları idari işlerin olmasından dolayı derslerin boş geçtiği gerekçesiyle bu boş geçen zamanı doldurmak için etkinlikler düzenlenmesine karar verildi. Son haftada ders işlenmeyecek. Okullara önerilen etkinlik çizelgesini aşağıya bıraktım.

Eki Görüntüle 2083595

Kaynak:
Milli Eğitim Bakanlı Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün E-84037561-821.05-93992793 sayılı resmi yazısı.
Evet maalesef liselere yok galiba.
Hayırlı olsun.

İlk ve ortaöğretim diyor. Ortaöğretim lise demek zaten. İlköğretim ilkokul ve ortaokulları kapsarken ortaöğretim liseyi kapsıyor. Yani lisede de var.
Ortaöğretim mesajını konuda göremedim hocam.Olması iyi olmuş fakat hiç bir liselinin işsiz gibi bu etkinliğe katılacağını düşünmüyorum.

Eki Görüntüle 2083595

Kaynak:
Bu da bitlis'e gelen yazı:
İl milli eğitim müdürü ekibiyle bugün ( pazar) okulları ve okul pansiyonlarını denetlemiş olup, eğitim öğretim faaliyetlerinin cuma gününe kadar devam edeceği ve dolayısıyla yoklama alınacağı, bu durumun WhatsApp gruplarında öğrenci ve velilere bildirilmesi gerektiğini idare ve öğretmenlerden rica etmiştir.
Gereksiz bence.

Bu da bitlis'e gelen yazı:
İl milli eğitim müdürü ekibiyle bugün ( pazar) okulları ve okul pansiyonlarını denetlemiş olup, eğitim öğretim faaliyetlerinin cuma gününe kadar devam edeceği ve dolayısıyla yoklama alınacağı, bu durumun WhatsApp gruplarında öğrenci ve velilere bildirilmesi gerektiğini idare ve öğretmenlerden rica etmiştir.
Gereksiz bence.
Hep denen şey değil mi bu? Çarşambadan itibaren sanmıyorum yoklama alınacağını ben.

Hep denen şey değil mi bu? Çarşambadan itibaren sanmıyorum yoklama alınacağını ben.
Zannetmem.
Çünkü bu sefer yok yazabilirler.
İdare kadrosu tamamen değişti bu yıl 😁

Not:
Şuan okuldayım.Yoklama alınıyor. İşleniyor maalesef.
Ayrıca il meb müdürü de teftiş yapmaya gelmiş hiçbir etkinlik yapılmıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı