Meb Samsung Tablet

erbil25

Hectopat
Makaleler
2
İyi günler elimde olan bir sıkıntıyı çözmek için sizin yardımınıza ihtiyacım var. Tabletim meb tarafından verilen ancak ihaleyi samsung bıraktığı için tabletlerle ilgilenilmez oldu artık ders bile işlenmiyor. Tablet 3.2 honeycomb android yazılımına sahip. Bu tablette recovery mod açılmıyor sadece download mode açılıyor ve download mode dizinindeyken bilgisayardan yazılım yani rom veya root yüklemeye çalışınca tablette "invalid binary signature" hatasını alıyorum. Yazılım için odin kullandım ve telefoncuyada verdim orjinal box kullandıgını söylüyor yine olmamış. Root içinde unlock root gibi 2 3 tane program kullandım. Recovery de yükleyemiyorum. Şu işten düzgün anlayan biri var mı?

İyi günler elimde olan bir sıkıntıyı çözmek için sizin yardımınıza ihtiyacım var. Tabletim meb tarafından verilen ancak ihaleyi samsung bıraktığı için tabletlerle ilgilenilmez oldu artık ders bile işlenmiyor. Tablet 3.2 honeycomb android yazılımına sahip. Bu tablette recovery mod açılmıyor sadece download mode açılıyor ve download mode dizinindeyken bilgisayardan yazılım yani rom veya root yüklemeye çalışınca tablette "invalid binary signature" hatasını alıyorum. Yazılım için odin kullandım ve telefoncuyada verdim orjinal box kullandıgını söylüyor yine olmamış. Root içinde unlock root gibi 2 3 tane program kullandım. Recovery de yükleyemiyorum. Şu işten düzgün anlayan biri var mı?

Bunları denedin mi?
CONCORD TAB, GALAXY TAB, ANDROİD, SAMSUNG TABLETLER DE DENENMİŞTİR.
ŞİFRENİZİ UNUTTUM , İŞARET ŞİFREMİ UNUTTUM , DOSYALAR AÇILMIYOR DİYORSANIZ BU İŞLEMİ UYGULAYIN
1=)Tableti kapat
2=)ses kısma tuşuna basılı tut sonra açma tuşuna bas, ekran gelinceye kadar ikisini de basılı tut, ekran gelince açma tuşundan elini çek sadece ses kısma basılı kalsın
3=)yazılar çıkınca ses kısma tuşundan da elini çek
4=)yazılar geldikten sonra..tabletin çin veya samsung veya galaxy hangisi ise aşağıdan bak ve talimatları izle

XX- CONCORD, NOVO AURO 2 VE DİĞER ÇİN TELLER İÇİN
1=)ekranda rakamlar ve önünde çince yazılar yazar, bunlardan " 02 " olana tıkla
2=)karşına tablo çıkacak, solda alt alta 3 adet yazı var, sağda alt alta 2 adet yazı var. Aşağıda ki yazıların 2.sine tıkla
3=)karşına ekranın tam ortasın çince bir yazı çıkacak o geldiğin de 10 saniye bekle ve aşağıdaki..yeşil yer ver kırmızı yer ver orada yeşile tıkla
4=)bastıktan sonra yine solda alt alta 3 adet yazı var, sağda alt alta 2 adet yazı var, soldaki en altta çince yazıya bas, tablet kapanacak
5= sonra tableti aç. Türkçe ayarı seç.

DİĞER ANDROİDTABLETLER İÇİN (Galaxy,samsung..)
1=) Alt alta yazılar çıkacaktır.
2=) Yazılarda " wipe data/factory " diye bir yazı var ...ses kısma tuşu ile aşağı doğru gel "wipedata/factory" seçeneğinin üstüne gelince "ses açma" tuşuna bas ve içine girmiş oluyorsun.
3=) Alt alta yazılar çıkacak. Ses kısma tuşuyla "yes, delete." yazısının üstüne gel ve "ses açma tuşu" ile okeyle
4=)Biraz bekle ve Android logosunun solunda yazılar yazacak ve üstte yazılar cıkınca "ses açma tuşu"na bas
5=)Tablet restart atacak ve olacaktır.

Evet o menüye girdim fakat direkt downloading'e giriyor. Başka bir işlem olmuyor. Yoksa restart atmayı biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reset yeri var mı ? İğnenin girebileceği yer kadar küçük bir delik olması lazım. Oradan reset dene birde. İnşaALLAH olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı