MEB'e bir soru sorsaydın ne sorardın?

Emre Rekt

Centipat
Aldığımız eğitimin bir sistemi yok. Nasıl geliştirsinler? Önce sistem yapsınlar sonra geliştirirler.

O zaman sorumu değiştiriyorum; Milli bir eğitim modeli oluşturmak gibi bir hedefiniz var mı? ve bu hedefe ulaşmak için neler yapardınız? Ayrıca milli eğitim modelinin sütunlarını ne üzerine kurarsınız?

Blaziken

Centipat
Makaleler
1
Yer
Hoenn
Son birkaç yılda ders kitapları iyileşmeye başladı gibi geliyor bana. Belki benim yanılgımdır emin değilim. Çoğu öğretmenin kullandırmaması biraz üzüyor.
8.sınıf matematik kitabı bir işe yaramıyor. 1-2 tane soru koymuşlar o kadar. Onun yerine soru bankası versinler.

Furkan_Elci

Picopat
Yer
Java Öğreniyor
8.sınıf matematik kitabı bir işe yaramıyor. 1-2 tane soru koymuşlar o kadar. Onun yerine soru bankası versinler.

A-aaaa neden öyle diyorsun?
Terete ebaa tivi ile kesintisiz eğitim var daha ne istiyorsun (!)

ugureryavuz

Centipat
Daha 12 yaşındaki çocukları sınav stresi ile tanıştırıyorsunuz. Çocuk yaşından fazla sınava giriyor ve ailesiyle sorun yaşamaya başlıyor neden yapıyorsunuz bu sınavları?

whark

Centipat
Daha 12 yaşındaki çocukları sınav stresi ile tanıştırıyorsunuz. Çocuk yaşından fazla sınava giriyor ve ailesiyle sorun yaşamaya başlıyor neden yapıyorsunuz bu sınavları?
Ne var ki onda yeğen! Bırak hayatı öğrensinler. Bizim zamanımızda okula dağa çıkarak gidiyorduk. Bu bir şey mi? (!)

Reichkanzler

Picopat
Yer
Antalya
Aylarca verdiğiniz örnek sorularla ilgili LGS'de hiçbir şey sormadınız, teşekkürler...

Blaziken

Centipat
Makaleler
1
Yer
Hoenn
Ne var ki onda yeğen! Bırak hayatı öğrensinler. Bizim zamanımızda okula dağa çıkarak gidiyorduk. Bu bir şey mi? (!)

Evet! Karekökleri zaten ben her gün kullanırım (!)

Yukarı