MEB'in Dağıttığı Tabletleri Kırmak

General mobile ilk aldığımızda dnset programıyla giriyorduk, günceleme geldi herşeye mdm dururuldu diyor. Yardım edebilecek var mı?

Söylersen iyi olur.
Bak kardesim ilk baslarda tabiki de root'a gerek yok ama sonralarinda gerekecegi kesin. Tablet kasiyor ve mdm engellemesi ki şu anda ben root atmayi dusunuyorum. Yonteme gelince eba'ya filan girmek icin gizli kaynaklari acman icin bunu yeni kullanici acip yapabilirsin veya ayarlari tut ana ekrana surukle ustte i isareti cikar oraya birak. Cikan ekranda verileri temizle de ayarlarda kapali olan ozellikler acilir, eba'ya girersin.

General mobile ilk aldığımızda dnset programıyla giriyorduk, günceleme geldi herşeye mdm dururuldu diyor. Yardım edebilecek var mı?
Kardesim play store'a girip programi etkinlestir olmazsa root atacaksın.

Bizim tablet internete giremiyor EBA market çalışmıyor takoz gibi duruyor. Yardım edecekseniz konuşun.
Eba'ya girmek icin arkadasa yazdigim yontemi uygula. Jason1014'e yazdigimi.

Arkadaslar apk bluetooth atmak istiyorsaniz apk yazan yeri txt tapin atar. Ayrica bilgisayarin gormesi icin windows 7 olmasi lazim ve es dosya kurun o zaman bilgisayar gorur.

APK attım tabletime ama kurulmuyor EBA da sorunlu bizde BT hocamıza gösterdik bir şey yapamazsınız dedi.

APK attım tabletime ama kurulmuyor EBA da sorunlu bizde BT hocamıza gösterdik bir şey yapamazsınız dedi.
Zaten bilisim hocasi yapsa da yapmaz. APK normalde bluetooth ile atilmiyor. Biz general mobile cihazlarda apk atip kurabiliyoruz. Eba'ya girmek icinde gizli kaynaklari acman lazim.

Meb'in dağıttığı General Mobile tabletini hala kullanıyorum. Yapamadığım bir şey yok. Google Play'dan VPN indirin ve çalıştırın. Daha sonra internet erişiminiz kısıtlanmadan her yere girebilirsiniz. İyi günler..

Yeni konular

Geri
Yukarı