MEB'in Verdiği General Mobile E-TAB 5 Root Nasıl Atılır ?

• Konuyu başlatan Eren Emre
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 138B
Gençler ben root atabilirim ama bir şeyden korkuyorum. Disiplin. Ama sizinle paylaşacam . Önce google a iroot yazın. 2. sayfada bu URL'yebakın:

i root android 4.0.4

Menüdeki kingo android root a basarak indirin. 15 - 17 mb boyutu var. İndikten sonra programı açın. Ben şahsen yapmıyorum disiplinden korkuyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende atmak istiyorum ama anlaşılıyor heralde. Eskiden apk yüklenirdi ancak güncelleme ile bunu da kaldirdilar çöp gibi duruyor evde. Teslim edecegiz mi bunları?

Bence o kadar kisiyi tespit edipte disipline çağırmak filan korkutmacaya benziyor...

Ya root atan atsın bence korkmaya gerek yok. Zaten eğitim de falan kullanıldığı yok. Okula da geri teslim etmiyoruz. Root attığını kim bilicek. Bende e tab 4 var root attim. Rahatca kullanıyorum. Kardeşime e tab 5 verdiler ona nasil atilacagini bilmiyorum. Bilen varsa detaylı anlatsın.

Etab 5 'e reset atınca aktivasyon ekranına gelip
AutoRegisterDevice tablet >java.securty.cert.CertPathValidatorException: Trust anchor for certification path not found
hatası veriyor bilgisi olan var mı ?

meb general mobile e tab 5 inceleme aktivasyon ve rootsuz oyun
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı