MEB'in verdiği Samsung P7500 tablete ROM atmak

Doğukan33

Hectopat
Merhabalar. Dayımın durumu pek iyi değil. Çocuklarına annem evdeki tableti ver dedi. EBA'dan ders dinlemek için. Tablet abimindi, lisede dağıtılmıştı. Bu tablete reset falan atamadım. Yazılımsal sorun galiba. Yardımcı olabilecek var mı?

Bildiğim kadarıyla anlatmaya çalışacağım yanlışlar olabilir düzeltin lütfen.
Öncelikle internetten o tablet için gerekli ROM'u ve gerekli programları indirin.
Ardından PC yardımı ile ROM'u tablete kurun.
YouTube'den izleyeceğiniz videolar ile daha kolay şekilde olayı gerçekleştirebilirsiniz.

Kurtarma ekranından mı denediniz sıfırlamayı?
Abim yıllar önce launcer yüklemişti. Sonra çok yavaşlamıştı tablet. Abimde ayarlardan sıfırlamış. şuan sadece mebin saçma bir arayüzü var ayarlara falan girilmiyor
Bildiğim kadarıyla anlatmaya çalışacağım yanlışlar olabilir düzeltin lütfen.
Öncelikle internetten o tablet için gerekli ROM'u ve gerekli programları indirin.
Ardından PC yardımı ile ROM'u tablete kurun.
YouTube'den izleyeceğiniz videolar ile daha kolay şekilde olayı gerçekleştirebilirsiniz.
O dosyaları bulamadım hocam normal hard reset olayı olmadı bu tablette. Youtube da kiler de normal tablet :( Bilen birisi inşallah çıkar.

Hocam o ROM atma olmuyor işte ya bu tabletlerde nasıl yazılım var sa çözemedim. Bir arkadaş yapmış fakat paylaşamaycağını söyledi bana. Başka bir yolu varmış. Programlaymış.

Geri
Yukarı