Medal of Honor 2010 incelemem

Medal of Honor 2010 oyununu oynamayan kalmamıştır diye düşünüyorum. Şahsen ben 21 yaşındayım ve oyunu 11 yıl önce 11 yaşımdayken oynamıştım. Kuzenimin PC'sinde ve gerçekten sevmiştim ama o zamanlar oyun hakkında sadece grafiğe yükleniyordum. Yani grafik güzel olsun, diğerleri kötü olsa da olur gibisinden ve bugün tekrardan oynadım. Steam'den 5 TL, EA Play'in içinden çıkmıştı ve bir girdim dedim ne oluyor? Oyun o kadar iyi, her şey detaylı, oyundaki askerimiz zor durumda olunca derin nefes alarak konuşuyor, silah seslerini hiçbir oyunda görmemiştim. O kadar iyiydi ki. Ayrıca mekanikler efsane, bomba sesleri falan gerçekten çok iyi ve oyunda arapça konuşuluyor ilk bölümde. Bana komik geliyor ve güldürdü beni, en güzeli olansa kolay ölüyoruz. Bu da gerçekcilik katıyor. Düşmanlarda öyle, ağır yaralandığımızda derin nefes alıp sesler kısılıyor ve nabzımız düşüyor. Bence bu kadar yeterli. Sizin de almanızı tavsiye ederim. EA Play'in içinden onu beğendim. Siz de oynadığınızda lütfen yazınız düşüncelerinizi. Düşük sistem istiyor oyun.
Sistem gereksinimleri (minimum)
İşletim sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7 /tabii o zamanlar Windows 10 yoktu şimdiki oyunlar en iyi Windows 10 için optimize ediliyor.
İşlemci: Pentium D 3.0GHz / Core 2 Duo 2.0GHz / Athlon X2 (2 çekirdekli ve 2.0 GHz işlemci olsun yeterli)
RAM: 2 GB.
Ekran kartı: GeForce 7800 GT / ATI X1900.
Ekran kartı belleği: 256MB gerçekten çerez istiyor resmen. Siz de oynamalısınız. Sadece minimum yazıyor. Önerilen sistem gereksinimleri yok.
Almadan önce Gameplay bakmak isterseniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kısa bir konu açmak istedim beni dinlediğiniz için teşekkür ederim ayrıca oynadıysanız siz de yazabilirsiniz beğendiğiniz şeyleri.

İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı