Çözüldü Medal of Honor Warfighter 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

holyspectre

Decapat
0xc000007b hatası alıyorum. Logfile dosyasını sıkıştırdım fakat buraya sürükleyemedim. Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Techopat'in youtube'daki videosundaki aşamaları takip ettikten sonra sorunum çözüldü. Teşekkür ederim size de tavsiyeniz için.
Sistemde overclock varsa kaldırın, RAM'lerin yerini değiştirin, BIOS sıfırlaryin, tüm kablolari kontrol edin. Ben böyle atlattım. Overclock'lu kullandığım zamanda çok veriyordu aynı hatayı.

Techopat'in youtube'daki videosundaki aşamaları takip ettikten sonra sorunum çözüldü. Teşekkür ederim size de tavsiyeniz için.

Çözüm
Sistemde overclock varsa kaldırın, RAM'lerin yerini değiştirin, BIOS sıfırlaryin, tüm kablolari kontrol edin. Ben böyle atlattım. Overclock'lu kullandığım zamanda çok veriyordu aynı hatayı.

Yardımcı olma çabanızı takdir ediyorum ama durum bu:

konu cozum onerisi meme.jpg

Yapılması gereken raporun bizimle paylaşılması ve bizim de ona göre hatalı DLL'yi tespit etmemiz.

Bendeki hata da aynısıydı. Çözümünü şöyle yaptım: Konu eski ama sizde deneyin.
Oyunun dosya konumunu açın. Arama kısmına Core yazın. msvcp100.dll ve msvcr100.dll ikisi alt alta zaten. Kopyalayın sonra ana diziye yapıştırın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı