Medal of Honor Warfighter Bilgisayar Kitleniyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hamit00

Hectopat
Arkadaşlar Medal of Honor Warfighter oyununu bugün Humble Bundle Origin'den aldım. Ama multiplayerda servere girdikten 2 dakika gibi bi süre içerisinde Bilgisayar'ım donuyor reset atmadan düzelmiyor. Hiçbir oyunda böyle bir sorunla karşılaşmadım bir tek Battlefield Heroeste böle sorunla karşılaşıyordum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. :)

Bilgisayar'ımın Sistem Özellikleri :

Windows 7 Professional SP 1 64 Bit
İşlemci İntel Core İ3 CPU 550 @ 3.20 Ghz
Ekran Kartı Atı Radeon HD 5570 (2 Gb)
Anakart Foxconn h55m-s
RAM : 6 GB

Teşekkür ederim sürücüleri yüklüyorum. Windows 8'e de en kısa zamanda geçicem. :) Windows 8 yüklemeden düzeltemezsem hemen geçerim :)

Not: Oyun Warfighter değil, 2010 yapımı Medal of Honor.

Egemen sürücüleri yükledim ama yine kitlendi. Kasa Isı'sı biraz fazla sogutmayı tam yapmıyor sanırım bu yüzden kitleniyor olabilir mi?

Sıcaklık sorunu varsa olabilir. AIDA 64 gibi bir program ile sıcaklık değerlerini kontrol edip paylaşırsan iyi olur.

Sıcaklık böyle. Dün akşam CPU'nun sıcaklıgı 55 °C ye çıktığı olmuştu. O esna'da girmiştim oyuna .

Anakart 43 °C (109 °F)
CPU 42 °C (108 °F)
CPU #1 / Çekirdek #1 42 °C (108 °F)
CPU #1 / Çekirdek #2 43 °C (109 °F)
GMCH 37 °C (99 °F)
GPU diyot 56 °C (133 °F)

Burada verdiğin sıcaklıklar çok normal. Boşta iken sıcaklık değerleri herhalde bunlar. Yükte iken değerler lazım. Oyunu açıp biraz sistemi zorla. Sıcaklıklar kaça çıkıyor onları aktar bize.

CPU 49 °C ye çıkıyor. Digerleri ise sadece 2-3 °C artış gösteriyor. Sıcaklık hala normallerde oluyor ama kasa bilgisayar masasında kapalı bi alanda bunun yan kapağını çıkartsam ısı düşüşü olurmu? En önemlisi Medal of honor'da etki edermi ?

Verdiğin sıcaklıklar çok normal. Yükte bile o derecelere çıkıyorsa hele. Yan kapağı açma sirkülasyonu bozarsın. Bir Windows 8'e geçsek iyi olacak sanki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı