Mediacreationtool'da Windows 10 Pro Olmaması

GTX660M

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar kinguin sitesinden Windows 10 Pro OEM Key aldım. Yalnız elimde ISO dosyası yok sabit konudan mediacreationtool indirdim seçeneklerde windows 10 pro yoktu indirmem gereken ISO dosyası hangisi? Herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de şu anda aynı sorun var. Hatta yardımcı olacaksa büyük ihtimalle sizde de böyle bir ekran vardır. Herhangi bir başka yol veya çözüm bulabilirsen yazabilir misin.

Dosya Ekleri

• FullSizeRender.jpg
    FullSizeRender.jpg
    377 KB · Görüntüleme: 204
Bende de şu anda aynı sorun var. Hatta yardımcı olacaksa büyük ihtimalle sizde de böyle bir ekran vardır. Herhangi bir başka yol veya çözüm bulabilirsen yazabilir misin.

Buldum sanırım. Key yazmayınca hangisi diye sordu

Media Creation Tool ile indirdiğiniz Windows 10 aslında hem Pro hem de Home sürümleri içeriyor.
@Rufiq Cavadov sen attığında ben de gördüm sanırım. ama gene de teşekkür ederim. (Bi de resim upload'ında bir sorun var. İkinci resmi bir türlü atamadım)

Dosya Ekleri

• IMG_0910-1.JPG
    IMG_0910-1.JPG
    358,3 KB · Görüntüleme: 77
Kurulum esnasında Windows 10'u etkinleştir yazısı çıkacaktır. Şimdi değil diyerek o adımı atlayabilirsin. Kurulum tamamlandıkan sonra internete bağlanırsan Windows 10 otomotik olarak etkinleşecektir.

Kurulum esnasında Windows 10'u etkinleştir yazısı çıkacaktır. Şimdi değil diyerek o adımı atlayabilirsin. Kurulum tamamlandıkan sonra internete bağlanırsan Windows 10 otomotik olarak etkinleşecektir.

Bir sonraki resimde de o vardı aslında :) Ama server hatası veriyor (Technopat resim server'i)
ve tekrar sağ ol :matrix:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı