Mediamarkt HyperX Cloud 2'yi iade alır mı?

ygtslck01

Hectopat
Daha fazla  
Kulaklığı 15.01.2022 saat 19:00 gibi aldım. Kutusunu açarken hiçbir şekilde bıçak ve kesici alet kullanmadım. İade edeceğim. Kabul eder mi mağaza?

Sebebim ise, cidden SS'den geçen biri olarak çok rahatsız oldum. Sesde de o kadar çok fark yoktu. Evet vardı fakat o kadar yoktu zaten oyunlarda 7.1 kullanmadım kötüydü çünkü.

Uzun lafın kısası iade edeceğim edebilir miyim? Plastik padleri çıkartıp kumaş padi denemedim korkumdan kabul etmezler diye. Hani belki kumaş padde rahat ederim düşüncesiyle ama yapmadım. Bir sıkıntısı olur mu çıkarıp kumaşı takmanın iade için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır. Hijyen kategorisi iade edilmez. Keyiflerine kalmış bir durum. İsterlerse iade alırlar ama zor.

Teknosa'dan aldığım kulaklığı "hijyen" sebebi ile iade almamışlardı. Teknosa'nın kendi kuralı olduğunu söylemişlerdi. Belki MediaMarkt'da farklı olabilir.

Sorunuzun cevabına gelirsek mağazadan aldıysanız kimse net cevap veremez bazen insiyatif alabiliyorlar ama sanmıyorum. Tüm ambalajları duruyorsa gidip konuşabilirsiniz. Online aldıysanız sorun yok kutulayıp yollayın.
Her türlü kulaklık girer diye biliyorum.
Yok hocam girmiyor mediamarktla benzer konu için görüşmüştüm.

Sorunuzun cevabına gelirsek mağazadan aldıysanız kimse net cevap veremez bazen insiyatif alabiliyorlar ama sanmıyorum. Tüm ambalajları duruyorsa gidip konuşabilirsiniz. Online aldıysanız sorun yok kutulayıp yollayın.

Yok hocam girmiyor mediamarktla benzer konu için görüşmüştüm.
Şirketin tutumu farklı olabilir. Mesajımda belirttim zaten. Ancak genel olarak hijyen, iç giyim gibi kategoriler kategori olarak hijyen sınıfına girer.

Şirketin tutumu farklı olabilir. Mesajımda belirttim zaten. Ancak genel olarak hijyen, iç giyim gibi kategoriler kategori olarak hijyen sınıfına girer.
Dediğim gibi kulak üstü girmiyor.
Tüketici 6502 bakabilirsiniz.
Veya markalar da belirtiyor:

Yeni konular

Geri
Yukarı