Mediamarkt HyperX Cloud 2'yi iade alır mı?

Dediğim gibi kulak üstü girmiyor.
Tüketici 6502 bakabilirsiniz.
Veya markalar da belirtiyor:
Bu mağazanın tutumuna göre değişebiliyor hocam. Arkadaş gidip şansını denesin en azından.
Keyfî iade olduğundan işi zor.

Ben arıza nedeniyle kulak içi kulaklık iade etmiştim, normalde hijyen kapsamına giren bir ürün.

Dediğim gibi kulak üstü girmiyor.
Tüketici 6502 bakabilirsiniz.
Veya markalar da belirtiyor:
Dostum bu Sennheiser online mağaza için geçerli prosedür. Firmaların kendi politikaları mevcut dediğim gibi. Uğraşmak istiyorsa THH ile 6 ay gibi bir süre uğraşabilir. Ancak genelde sonuç firma lehine çıkar.

Dostum bu Sennheiser online mağaza için geçerli prosedür. Firmaların kendi politikaları mevcut dediğim gibi. Uğraşmak istiyorsa THH ile 6 ay gibi bir süre uğraşabilir. Ancak genelde sonuç firma lehine çıkar.
Siz bilirsiniz kanunen girmiyor hijyen grubuna kulağın içine teması olmadığı için. Mağazadan çıkan hiç bir üründe iade zorunluluğu yok zaten.
Bu mağazanın tutumuna göre değişebiliyor hocam. Arkadaş gidip şansını denesin en azından.
Keyfî iade olduğundan işi zor.

Ben arıza nedeniyle kulak içi kulaklık iade etmiştim, normalde hijyen kapsamına giren bir ürün.
Evet şans mağaza tutumundan ziyade zaten mağazadan çıkan ürünler de iade hakkı savunan bir yasa yok.

Mediamarkta gittim hijyen grubuna girdiği için almadılar bende fişi ile falan Letgo'ya koydum alan olur illa ürün 0 çünkü :d üstünde toz yok arkadaş.

Mediamarkta gittim hijyen grubuna girdiği için almadılar bende fişi ile falan Letgo'ya koydum alan olur illa ürün 0 çünkü :d üstünde toz yok arkadaş.
Müşteri hizmetleri hijyen grubuna almadıklarını söyledi 1 hafta önce bir arayıp görüşün. Kanunen de kulak üstü hijyen sınıfı değil. Tabii ki mağaza alışverişi olduğu için mağazanın kendi kurallarını koyma hakkı var maalesef ama mediamarktı aradığınızda tersini iletiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı