Mediamarkt İade İşlemi Nasıl İşler?

Link bozuk...
O kadar kötü değil oyun için değil kullanılmış derler.
Hocam kötü olmasa bile iade almazlarsa da kullanmayacağım.

Hocam dediğim gibi ailem bensiz almış ürünü. Ürünün özelliklerine bakmak için ürünü kurmak zorundada kaldım. Fakat hiçbir şekilde kullanmadım.

Anladım. Bence dene şansını biraz zor fakat sormakta fayda var, ya da biraz uyanıklık yapıp iade için bir sebep bulman gerekecek ama bu ürünü servise yollamalarına yol açabilir. Ama bir bankayı arayıp sor onlar yasal olarak daha bilgili sonuçta senin 15 gün iade hakkın var kesin arayıp sor ve bence iade sebebi olarak fiyatı karşılayamıycanı falan borç olduğunu da diyebilirsin belki bilmiyorum, bankanla ve sonra mağaza ile görüş bence
ya da ürünü sıfırla ve kutuyu açılmamış şekilde yapabiliyor musun bi dene güvenlik bandını çok sorun etmezler belki.

Anladım. Bence dene şansını biraz zor fakat sormakta fayda var, ya da biraz uyanıklık yapıp iade için bir sebep bulman gerekecek ama bu ürünü servise yollamalarına yol açabilir. Ama bir bankayı arayıp sor onlar yasal olarak daha bilgili sonuçta senin 15 gün iade hakkın var kesin arayıp sor ve bence iade sebebi olarak fiyatı karşılayamıycanı falan borç olduğunu da diyebilirsin belki bilmiyorum, bankanla ve sonra mağaza ile görüş bence
ya da ürünü sıfırla ve kutuyu açılmamış şekilde yapabiliyor musun bi dene güvenlik bandını çok sorun etmezler belki.
Hocam bugün gittim ve dediğiniz tüm olaylar hikaye. Öncelikle gittiğimizde ürün açılmış kutu olduğundan iade almadılar. Bant yerinde bandrol varmış sanırım. Bandrol'ünden anlaşılıyormuş. İade için sebep bulsam mesela tuşunu çıkartıp tuşu kırık desem, mağazada "ürün hasarlıysa servise yollarız bizden kaynaklımı değil mi bakarız. bizden kaynaklıysa müşterinin isteğine göre yaparız" dediler. Kredi kartından almamışlar nakit olarak almışlar.

anladım dostum, olsun çokta kötü bir bilgisayar değil, sıfır diye ikinci el sitelerinde satmayı dene o arada da kullanırsın, illaha alıcı çıkar bence, laptoplara ülkemizde ilgi çok, sıfır fiyatının biraz altına koy sat bence, kalan parayıda eklersin bi şekilde ya da bankanla tekrar görüşüp bilgi almayı dene, bu arada mağaza çalışanlarınla çok görüşme yapma çok kitabına göre ve ezbere cevaplar veriyorlar, mediamark ın merkez numarasıyla görüş internetten bence onlar daha anlayışlı oluyorlar.
a pardon nakit ödediğinizi unuttum bankayı boşver, ama bankayı arayıp 15 günlük cayma yasasının özelliklerini öğrenmeni öneririm, belki bir ipin ucunu yakalarsın

Geri
Yukarı