Mediamarkt mı, Amazon mu tercih edilmeli?

Anhedonia

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, kulaküstü kulaklık alacağım, amazon’dan 150 lira daha ucuza satıyorlar ama gerek şikayetvar, gerek ekşi’yi okuyunca asla bulaşmayın diyorlar. Ayrıca bugün müşteri hizmetleriyle konuştum, kulaklıklar hijyen ürünü olduğu için hiçbir koşulda iade almıyorlarmış. Dedim ya teşhir ürünü gönderirseniz veya kusurlu bir ürün gelirse, elektronik şans işi sonuçta. Bir sorun olmaz diyorlar. Sizce ne yapayım arkadaşlar? 150 daha fazla verip amazon’u mu tercih edeyim? Buradan alışveriş yapan var mı? Ekşide bir tane iyi yorum okumadım, kararsız kaldım.

Satıcı amazon ise düşünmeden alabilirsin. Arkadaşım direkt olarak amazondan aldığı kulaklığı iade etti, herhangi bir sorunla karşılaşmadı.

Arkadaşlar başlığı modlar değiştirmiş. Amazon’un en güvenli site olduğunu biliyorum da burada aynı ürün 150 lira daha ucuz. Ondan sordum 150 lira için riske girip Mediamarkt’tan alayım mı diye.

Arkadaşlar başlığı modlar değiştirmiş. Amazon'un en güvenli site olduğunu biliyorum da burada aynı ürün 150 lira daha ucuz. Ondan sordum 150 lira için riske girip MediaMarkt'tan alayım mı diye.

MediaMarkt daha ucuzsa oradan al.

Amazonda 30 gün iade hakkın da var üstelik. Bende Amazon'u tercih ederdim- ediyorum. Ancak uygunsa Media Markt'tan da alabilirsin. O da güvenli bir site.

Kullanılmış veya kusurlu ürünü gönderirler sonra da hijyenik ürün olduğu için iade almazlar ve elimde patlar diye tereddüt yaşıyorum, mağazadan teslim seçeneği olsa gidip alıcam da yok öyle bir seçenek internet stoğunda varmış ürün.

Kullanılmış veya kusurlu ürünü gönderirler sonra da hijyenik ürün olduğu için iade almazlar ve elimde patlar diye tereddüt yaşıyorum, mağazadan teslim seçeneği olsa gidip alıcam da yok öyle bir seçenek internet stoğunda varmış ürün.
Güvenlik bandı açılmışsa direkt olarak iade edersiniz. Güvenlik bandı açık olmadığı sürece sorun olacağını şahsen düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı