MediaMarkt monitör iade alıyor mu?

Bence oradan alma. Sinerji'den aldım sorunsuz. Yorumları da çok iyi. Daha iyi bir hizmeti var Sinerji'nin. Hem aynı özellikteki monitör indirime girdi.
Yorumları okuman için:
Önerdiğim monitör( 24g2u kardeşi gibi)
Dün 1500Tl'ydi ya :(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar, Mediamark'tan AOC 24G2U alacağım fakat ölü piksel veya farklı bir arıza çıkması sonucu monitörü iade alırlar mı?

Ben geçen hafta LG 24GN600-B aldım MediaMarkt'tan. Ölü piksel falan çıkmadı. Ama sitesinde yazana göre beyaz eşya, TV gibi kurulum gerektiren ürünlerde sorun çıkması halinde servise gönderiliyor ve servisten gelen rapora göre değişim/iade yapılıyor.

Merhabalar, Mediamark'tan AOC 24G2U alacağım fakat ölü piksel veya farklı bir arıza çıkması sonucu monitörü iade alırlar mı?

Merhaba

Ben Mediamarkt Personeliyim iade ile ilgili bir bilgi aktariyim size..

Öncelikle ürünü satın aldığınız taktirde cihazınızda ölü piksel veya görüntüde siyah noktalar leke gibi şeyler olduğu zaman tabii bu mümkün olabilir. Yalnız buna servis karar verir. Siz mağazaya geliyorsunuz Müşteri hizmetleri tarafına ürünü teslim ediyorsunuz ondan sonra size servis formu veriliyor normal şartlarda servis süresi 20 iş günüdür. Ama cihazı aldınız üzerinden yıllar geçmiş cihaz garanti dışı kalmış belki bir ihtimal yine gönderilir ama sizden ücret talep edilir. Yani cihazı hemen isteğe göre iade olmuyor servis değişim veya iade onayı verirse o zaman gereken işlem yapılır.

Merhaba

Ben Mediamarkt Personeliyim iade ile ilgili bir bilgi aktariyim size..

Öncelikle ürünü satın aldığınız taktirde cihazınızda ölü piksel veya görüntüde siyah noktalar leke gibi şeyler olduğu zaman tabii bu mümkün olabilir. Yalnız buna servis karar verir. Siz mağazaya geliyorsunuz Müşteri hizmetleri tarafına ürünü teslim ediyorsunuz ondan sonra size servis formu veriliyor normal şartlarda servis süresi 20 iş günüdür. Ama cihazı aldınız üzerinden yıllar geçmiş cihaz garanti dışı kalmış belki bir ihtimal yine gönderilir ama sizden ücret talep edilir. Yani cihazı hemen isteğe göre iade olmuyor servis değişim veya iade onayı verirse o zaman gereken işlem yapılır.
20 gün fazla değil mi ya?

Geri
Yukarı