MediaMarkt nasıldır?

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
MediaMarkt'tan iPhone 11 almayı düşünüyorum. Herhangi bir sorun yaşar mıyım? Ve ayrıca eskiyi getir yeniyi götür kampanyasını kullanmak istiyorum. Mağazada geçerli mi bu kampanya? Mağazada eski telefonumu inceleyip hemen indirim yaparlar mı?

MediaMarkt'tan iPhone 11 almayı düşünüyorum. Herhangi bir sorun yaşar mıyım? Ve ayrıca eskiyi getir yeniyi götür kampanyasını kullanmak istiyorum. Mağazada geçerli mi bu kampanya? Mağazada eski telefonumu inceleyip hemen indirim yaparlar mı?
Herhangi bir sorun yaşamazsın. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsin.

Çok iyi bir kargo firmasıyla anlaşmışlar her adımda bilgilendiriyorlar sizi ve gayet hızlı güvenle alabilirsiniz.

Eski telefonu inceleme konusunda hızlı olacağını sanmıyorum. Belli başlı testlere tabi tutmaları gerekiyor.

Media Markt, adindan da anlasilacagi üzere Almanya'nin en büyük teknoloji magaza zincirlerinden biridir.

Bir şey daha soracağım, internet sitesindeki fiyatlarla mağazadaki fiyatlar aynı mı? Mediamarkt internet sitesinde 10 bin olan şey mağazada 15 bin çıkmaz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı