MediaMarkt ölü piksel testi yaptırıyor mu?

Ben sırf ölü piksel ve iade değişim sürecinden çekindiğim için 50tl fazla verip Vatandan aldım. Test yapıyorlardı. Talep ederseniz Mediamarktın da yapacağını düşünüyorum.
Bende sadece beyaz ekranda yapıp sorun olmayınca kapatmaya yeltenmişti monitörü, ne olur ne olmaz her renkte deneyin.

Maalesef TN panellerde de oluyor. Vatan Bilgisayar'da 2 kere monitör değiştirttim bu yüzden. Tedbiri elden bırakmayıp, test ederek almak lazım.

Aydında oturuyorum. Buradaki şubeleri o kadar bilgisiz ve ilgisiz ki ... Test yapmalarını istedim fakat biz test yapmıyoruz falan dediler. Baya uğraştım yani. Olmaz falan dediler. Allah'tan bir kusuru yok şu anlık. Zaten bir şey alacakken o konu hakkında hiçbir şey bilmeyen insanları mağazaya çalışan olarak almışlar.

Aydında oturuyorum. Buradaki şubeleri o kadar bilgisiz ve ilgisiz ki ... Test yapmalarını istedim fakat biz test yapmıyoruz falan dediler. Baya uğraştım yani. Olmaz falan dediler. Allah'tan bir kusuru yok şu anlık. Zaten bir şey alacakken o konu hakkında hiçbir şey bilmeyen insanları mağazaya çalışan olarak almışlar.
Bu gibi durumlarda şubeler çok önemli. Benim gittiğim Vatan şubesi sağolsun, 1 tane ölü piksel bile çıkma durumunda 30 gün içerisinde değişim sözü vermişlerdi. Sözlerine güvenerek aldım ve gerçekten dediklerini yaptılar. Aldığım Asus monitörü iki kere ölü piksel yüzünden anında değiştirdiler. Üstelik alırken test etmeme rağmen. Test ederken ölü piksel belli olmadı, eve geldiğim de ortaya çıkmıştı. Şubeden şubeye gerçekten fark ediyor böyle şeyler. Umarım sorun çıkmadan kullanmaya devam edersiniz. Teknoloji marka farketmeksizin şans işi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı