MediaMarkt ürün değişiminde fatura değişmedi

medal55

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat'lar,

Dün akşam üzeri MediaMarkt'tan monitör aldım ama monitörde ölü pixeller vardı ve bu sabah hemen gidip aynı ürünle değiştirdim. Ancak fatura ustunde herhangi bir değişiklik yapılmadı, ürünü dümdüz dükkandan alıp çıktım. Israrla bir şey yapılması lazım mı diye sorduğumda da "Hayır" dediler. Şu an bakınca fatura ustundekı seri numarası ile ürünümün seri numarası farklı gözüküyor ve ben bu monitörü normalde yaşadığım şehirden almadım. Sorum şu ki, yaşadığım şehre geri döndüğümde monitörü başka bir MediaMarkt şubesi üzerinden garantiye vermem gerekirse; seri numarası farklı deyip reddetme gibi bir durumları olur mu? Gidip faturaya da işletmeli miyim değişikliği? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Faturaya değişikliği işlemelerini talep edin ya da monitör kutusundan çıkan garanti belgesini kaşe, imza, başlangıç tarihi belirtilecek şekilde onaylatın. Durumu açıklayıp bu konuda hassas olduğunuzu belirtirseniz yardımcı olacaklardır.

Faturaya değişikliği işlemelerini talep edin ya da monitör kutusundan çıkan garanti belgesini kaşe, imza, başlangıç tarihi belirtilecek şekilde onaylatın. Durumu açıklayıp bu konuda hassas olduğunuzu belirtirseniz yardımcı olacaklardır.
Aynen, gittim ve faturamı değiştirmediklerini belirttim. Onlar da sorun çıkarmadan hemen değiştirdiler. Sorumun cevabına gelecek olursak, evet faturanın da değişmesi gerekiyormuş.

Geri
Yukarı