MediaMarkt vs Vatan vs Teknosa

Teknosorula

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. iPhone telefon alacağım. Hangi mağazadan almalıyım? Fiyatlar aynı. Garanti vesaire konularında hangi mağaza daha iyidir? Genel olarak hangi mağaza daha iyidir? Cevaplarsanız sevinirim. MediaMarkt stok olmayabilir. Üçünü sıralarsanız daha iyi olur. Bu arada gidip mağazadan alacağım, webden değil. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknosa harici ikisini kullandım. Bir sorun yaşamadım. MediaMarkt'a alana özel kişilerin olması güzel bir detay onu seviyorum. Mesela Apple ürünleri için orada duran bir çalışan var ve Apple ürünleri hakkında bilgi sahibi olup sizleri bilgilendiriyor. Üstlerinde Apple tişörtü olduğundan kolayca bulabilirsiniz.

Garantide sadece aracılık yapıyorlar. Tavsiyem onlara direkt gitmemen. Fiyat olarak kendi alacağım ürünlerde çok büyük farklar görmedim. Çok büyük farklar yok. Hangisi işine geliyorsa, hangisinin rengini/adını seviyorsan oradan al.

Telefon kısmında özel çalışan olayı hepsinde var. Şansına gerçekten bilen gelirse güzel. Çoğu zaman sana satmak için laf geveleyip duruyorlar ama.

Telefon kısmında özel çalışan olayı hepsinde var. Şansına gerçekten bilen gelirse güzel. Çoğu zaman sana satmak için laf geveleyip duruyorlar ama.
Sadece telefon değil de Macbook alanında da baya yardımcı olmuş bir Apple çalışanıyla karşılaşmıştım MediaMarkt'a. Dediğiniz şekilde satmak için geveleyenler de var. Benim karşılaştığım çalışan bilgili ve yardımcı olmuştu baya, tabii rast gelmek lazım böyle çalışanlara.

Geri
Yukarı