MediaMarkt'tan Xbox One S alınır mı?

mikewazowski

Hectopat
Selam. Geçenlerde 2.el alacağımı söylediğim post paylaşmıştım. Oturduğum şehirde fazla Xbox satan olmadığı için daha fazla para biriktirip sıfır almaya karar verdim. Az önce de MediaMarkt sitesinde şunu buldum. Sizce alınır mı? Cevaplarınızı bekliyorum.

Selam. Geçenlerde 2.el alacağımı söylediğim post paylaşmıştım. Oturduğum şehirde fazla Xbox satan olmadığı için daha fazla para biriktirip sıfır almaya karar verdim. Az önce de MediaMarkt sitesinde şunu buldum. Sizce alınır mı? Cevaplarınızı bekliyorum.

Alınır kerdeşim ben PC'de kulanıyorum Xbox One S'de ve cihazım 2 yıllıktı garantiye yolladım internet kartında sıkıntı vardı bana sıfır cihaz gönderdiler yani garantiye gittimi sıfır veriyorlar ben Full seti yeniledim 1 yıl olacak hala memnunum sen alınmaz diğerlere bakma ben hala kullanıyorum arada memnunum tabii ki al.

Ben Xbox One S kullanıcı olarak sana önerim alabilirsin. Fiyatı güzel neden güzel sorusunun cevabı Ankara'da tek kol 2000 TL civarına satılıyor ve garantisiz. 2700 TL' ye 2 yıl garantili bir cihaz alıcaksınız.

Hocam bu arada yanında Forza Horizon 4 Standard Edition ve Forza Horizon 4 Lego Speed Champions veriliyor. Belki görmediyseniz diye söylemek istedim.

Geri
Yukarı