MediaMarkt'tan yenilenmiş telefon alınır mı?

Arkadaşlar MediaMarkt'tan yenilenmiş iPhone SE 2020 almayı planlıyorum. Sizce alınır mı?

Alacağın telefonun kondisyonuna dikkat etmek önemli ayrıca garanti verip vermediklerine, veriyorlarsa neyi kapsadığına dikkat ettiğin sürece sorun yaşamazsın.

Telefon konusunda ise telefon bana kalırsa 2024'te alınmaz o fiyat bandında Xiaomi'nin güzel modelleri var diye biliyorum.

Ben yenılenmıs telefon aldım pıl çakma ekran çakma anakart sıvı temaslıymış eskıden oksıt yapmış.
Bence yenılenmış telefon alınmamalı ben mediamarktan almamıştım.

Alacağın telefonun kondisyonuna dikkat etmek önemli ayrıca garanti verip vermediklerine, veriyorlarsa neyi kapsadığına dikkat ettiğin sürece sorun yaşamazsın.

Telefon konusunda ise telefon bana kalırsa 2024'te alınmaz o fiyat bandında Xiaomi'nin güzel modelleri var diye biliyorum.

1 yıl garantisi var hocam. Mediamarkta güvenip alınır mı? Bilemedim. Bir de SE 2020 kaç yıl daha güncelleme alır?

@mupple

1 yıl garantisi var hocam. Mediamarkta güvenip alınır mı? Bilemedim. Bir de SE 2020 kaç yıl daha güncelleme alır?

@mupple
hocam güvenme konusunda garanti harici şüpheniz olmasın ama malum firmalar garantiye sokmamak için kırk takla atabiliyorlar orası biraz sıkıntı, telefon ise max 1-2 yıl daha destek alır

Yeni konular

Geri
Yukarı