Çözüldü MediaTek Wi-Fi 6 başlatılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mrbbeneto

Centipat
Daha fazla  
ASUS ROG laptop kullanıyorum. MediaTek Wi-Fi 6 sürücüsünü başlatamıyorum. Sürücüyü silip tekrar yükledim. BIOS güncelledim ama yok, başlatılamıyor. Anlamadım, daha dün düzgün çalışıyordu. Yardım eder misiniz?

Çözüm
ASUS ROG STRIX G513ıh Bluetooth değil aygıt yöneticisindeki WI-FI6 sürücüsünde ünlem var başlatılamıyor diyor bu yüzden bilgisayarı internete bağlayamıyorum Bluetooth'ta sorun yok.

Aygıt yöneticisindeki ünlem olan donanıma sağ tıkla aygıtı kaldır de açılan ekranda sürücü silme tiki var ise onu da işaretle ve linkteki sürücüyü indirip bunu kur.

ASUS ROG STRIX G513ıh Bluetooth değil aygıt yöneticisindeki WI-FI6 sürücüsünde ünlem var başlatılamıyor diyor bu yüzden bilgisayarı internete bağlayamıyorum Bluetooth'ta sorun yok.

Aygıt yöneticisindeki ünlem olan donanıma sağ tıkla aygıtı kaldır de açılan ekranda sürücü silme tiki var ise onu da işaretle ve linkteki sürücüyü indirip bunu kur.

Çözüm
Yine MediaTek vakası.

Sürücüsünü kurmaya çalıştınız mı?

Eve hocam ASUS'un kendi sitesindeki güncel sürücüleri kurdum ama maalesef sorun düzelmedi :/

Hocam teşekkür ederim düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı