Medusa siyah 7.1 mi, HyperX Cloud 2 mi?

ürünün faturası var 3 ay önce alınma ama garantisi falanda knka adam oyunu bırakmış iş hayatına atılmış turnuvadan kazanmış
Herşeyin 2. elini alırım ama ekipmanların asla. Aslında herkes HyperX Cloud Stinger'i önerecek. Ama ben Gamepower Medusa'yı alırdım. Beni 1 sene idare eder. :) 2. el kulaklık almaktan daha mantıklı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herşeyin 2. elini alırım ama ekipmanların asla. Aslında herkes HyperX Cloud Stinger'i önerecek. Ama ben Gamepower Medusa'yı alırdım. Beni 1 sene idare eder. :) 2. el kulaklık almaktan daha mantıklı.
aslında benimde yönüm medusada arada 100tl lik bir fark var baya iyi yorum aldım medusa hakkında arada kaldım işte

Medusa fiyat performans açısından hyper X cloud 2 dan daha iyi ben kendimde medusa almayı düşünüyordum ayrıca hyperX gibi iyi bir kulaklık bile medusa oyuncu kulaklıgı yaında süt dökmüş kedi gibi çünkü fiyat performans oyunu etkiliyor ama benim sana tavsiyem gidip donanım arşivinin medusayı incelediği video yu seyret yani tek gereken şu razer vs gamepower da her üründe game power yener hyperx i de yenmek üzere marka sanırım karşısında steel series ve hyper x gibi markalar kaldı ve bence game power hepsinde fiyat performans olarak daha muhteşem

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı