Mehmet Can Seyhan eğitim seti doğru mu?

Arkadaşlar merak eden instagram hesaplarımıza bakabilir, örnek mezunlarımız ve çalıştıkları bolca şirketler var.
işe girenler dediklerinin profillerine bir bakın, işe girdikleri şirketlere bir bakın sonra bu şirketleri bir araştırın bakın ne çıkacak altından :) işe girenlerin max %3o u falan gerçekten işe giren onlar da kendi imkanlarıyla iş bulanlar. Senlik bişey yok yani

Mehmet can seyhan, namı değer isvec_krali_ yaklaşık 1500 dolara sattığı kursu deneyen oldu mu? İş bulma garantili falan diyor.

Ben eğitimi aldım ve eğitim bitmeden çalışmaya başladım. Eğitiminin icerigi ve düzenine dair şüpheniz olmasın. Hem kalite, hem mentorluk desteği açısından hem de pratik ve proje odaklı bir eğitim arıyorsanız tavsiye ederim.

İşe girenler dediklerinin profillerine bir bakın, işe girdikleri şirketlere bir bakın sonra bu şirketleri bir araştırın bakın ne çıkacak altından :) işe girenlerin Max %3o u falan gerçekten işe giren onlar da kendi imkanlarıyla iş bulanlar. Senlik bir şey yok yani.

Ben eğitimi aldım ve eğitim bitmeden çalışmaya başladım. Eğitiminin icerigi ve düzenine dair şüpheniz olmasın. Hem kalite, hem mentorluk desteği açısından hem de pratik ve proje odaklı bir eğitim arıyorsanız tavsiye ederim.
Linkedln hesabınızı ve şirketinizi niye paylaşmıyorsunuz o zaman ?

Buram buram dolandiricilik kokuyor konu; 2 tane tek yorum yapan ve ayni tarihte acilmis hesap da pastanin 2 mumu olmus.

Kusura bakma ya, babaannemin işi işte kursun ortasında kanser olacağı tuttu. Bilseydik böyle olacağını kursun bitmesini bekletirdik. Verdiği sözün arkasında olan adam kursiyerinin en ufak eleştirisinde onu kurstan atmaz. Twitter'da da sürekli dine vurgu yapıyorsun ya bu olayda kim haklıysa diğerine hakkı haram olsun. Benim içim rahat elbet ilahi adalet tecelli eder o para bir şekilde çıkar senden. Allah'ın adaleti şaşmaz.

Kardeşim öncelikle hastalığınız için üzgünüm ve şifa dilerim. 2 ayı geçtiyse sözleşmeye göre zaten bir hakkınız olmuyor ve başlarken önceki eğitimler sistemde açık oluyor. Eğitimi iki ayda hızlıca bitirmiş olma ihtimaliniz bile hak konusu ve hiçbir kurumun bu şekilde vaadi olmaz ki. Bunu da dikkate alarak değerlendirebilirsiniz durumu. En kötü dondurma hakkınız olup olmadığını konuşabilirsiniz. Bahsettiginiz konular tamamen kişisel ve eğitim kalitesiyle ilgili değil. Siz de hakkaniyetli olursanız güzel olur. Çoğu kişi işinde çalışıyor, kendini geliştirdi ve iki yıldır şahidim onlarcasına. Tekrar şifa diliyorum fakat burası LinkedIn vs uğraşacağım bir platform değil, şirketimi zaten paylaşmam doğru olmaz, İsterseniz tanışırız, konuşuruz elbette.
Linkedln hesabınızı ve şirketinizi niye paylaşmıyorsunuz o zaman?

Kardeşim öncelikle hastalığınız için üzgünüm ve şifa dilerim. 2 ayı geçtiyse sözleşmeye göre zaten bir hakkınız olmuyor ve başlarken önceki eğitimler sistemde açık oluyor. Eğitimi iki ayda hızlıca bitirmiş olma ihtimaliniz bile hak konusu ve hiçbir kurumun bu şekilde vaadi olmaz ki. Bunu da dikkate alarak değerlendirebilirsiniz durumu. En kötü dondurma hakkınız olup olmadığını konuşabilirsiniz. Bahsettiginiz konular tamamen kişisel ve eğitim kalitesiyle ilgili değil. Siz de hakkaniyetli olursanız güzel olur. Çoğu kişi işinde çalışıyor, kendini geliştirdi ve iki yıldır şahidim onlarcasına. Tekrar şifa diliyorum fakat burası LinkedIn vs uğraşacağım bir platform değil, şirketimi zaten paylaşmam doğru olmaz, İsterseniz tanışırız, konuşuruz elbette.
Ya memo bırak bu fake hesaptan yazma olayını. Senin olduğunu bilmiyorum sanki ben. Sen anca yazılımdan teknolojiden anlamayan insanları kandırırsın bu palavralarla. Burası Technopat koçum burda sana kanacak adam yok. WP gurubundan paramı helal etmiyorum dedim diye attırdın, şikayet var'a şikayetimi yazdım diye eğitime erişimimi de engelledin. Akşamına da beni WP'den tehdit ettin şikayetimi kaldırmam için. Sonra şikayetvar'a bir baktım 1 tane şikayet vardı daha önce o kaldırılmış. İnsanları tehdit ederek gerçek yüzünün görünmesini engellemişsin bunca zaman ama sen dur daha yeni başlıyoruz. Senin bu yaptıklarına dair delillerimi isveççe'ye çevirtiyorum yeminli tercümanla en kısa zamanda isveç makamlarına da şikayet edileceksin. Belki seni fikir özgürlüğü diyerek diğer suçtan iade alamayan Türkiye Cumhuriyeti Devleti Dolandırıcılıktan iade alacak. Artık kimsenin boğazından kısıp kenara ayırdığı paraları yalanlarınla alamayacaksın. Bekle sen. Seninle hukuk önünde hesaplaşacağız.

Sayın yöneticimiz @Ali Güngör bu konu hakkında eğer ilgilenirseniz sizinle de bir röportaj yapmak isterim.

Son düzenleme:
Ya memo bırak bu fake hesaptan yazma olayını. Senin olduğunu bilmiyorum sanki ben. Sen anca yazılımdan teknolojiden anlamayan insanları kandırırsın bu palavralarla. Burası Technopat koçum burda sana kanacak adam yok. WP gurubundan paramı helal etmiyorum dedim diye attırdın, şikayet var'a şikayetimi yazdım diye eğitime erişimimi de engelledin. Akşamına da beni WP'den tehdit ettin şikayetimi kaldırmam için. Sonra şikayetvar'a bir baktım 1 tane şikayet vardı daha önce o kaldırılmış. İnsanları tehdit ederek gerçek yüzünün görünmesini engellemişsin bunca zaman ama sen dur daha yeni başlıyoruz. Senin bu yaptıklarına dair delillerimi isveççe'ye çevirtiyorum yeminli tercümanla en kısa zamanda isveç makamlarına da şikayet edileceksin. Belki seni fikir özgürlüğü diyerek diğer suçtan iade alamayan Türkiye Cumhuriyeti Devleti Dolandırıcılıktan iade alacak. Artık kimsenin boğazından kısıp kenara ayırdığı paraları yalanlarınla alamayacaksın. Bekle sen. Seninle hukuk önünde hesaplaşacağız.

Sayın yöneticimiz @Ali Güngör bu konu hakkında eğer ilgilenirseniz sizinle de bir röportaj yapmak isterim.

Fake ya da ‘memo’ degilim. Gayet samimi fikrimi belirttim. Yazılımdan paramı kazanıyorum. Hukuksuz bir mevzu varsa elbette hakkınızı ararsınız ama kişisel kin gibi bana hitabınız. Eğitimi bitirdim, sistemi gördüm, sözleşmeleri ben de imzaladım ve gayet araştırarak bu kurumu buldum ve kimseye zorla para vermedim. Sizinle bir problemim yok. İyi günler dilerim.

Fake ya da ‘memo’ degilim. Gayet samimi fikrimi belirttim. Yazılımdan paramı kazanıyorum. Hukuksuz bir mevzu varsa elbette hakkınızı ararsınız ama kişisel kin gibi bana hitabınız. Eğitimi bitirdim, sistemi gördüm, sözleşmeleri ben de imzaladım ve gayet araştırarak bu kurumu buldum ve kimseye zorla para vermedim. Sizinle bir problemim yok. İyi günler dilerim.
Kin veya öfke değil içimdeki adalet duygusu ! Ve biliyorum ki adalet er yada geç muhakkak tecelli eder. Yazılımdan paranı kazandığın için mi kimliğini açıklamaktan imtina ediyorsun ? Bak benim adım belli sanım belli elimde delillerim de var korkum yok. Bu dediklerimden biri dahi yalansa kanun önünde hesap vermeye de hazırım. Dediğim gibi seninle gerekli dosyam bittikten sonra MİT ilgilenir merak etme.

Bu arkadaş da WP gruplarındaki yöneticisi oluyor kendisinin. kullandığı emojilerden anladım. :) Haftasonu olan eğitimde hafta içine eğitim günleri konduğunda WP'deki gruptan yazdığımızda bir reaksiyon alamıyorduk kendisinden ama ne hikmetse Native eğitiminden biri işe girince hemen grupta bitiverip böyle emojili mesajlarla duyuruyordu. En son ben hakkımı helal etmiyorum dediğim için sınıfın WP grubundan atmıştı beni :) Bu yorumlarım sebebiyle de eğitim programından çıkarıldım. :)
Adamın Twitter, Instagram hesaplarına baktığımda "hoca şöyle iyi böyle iyi" tarzı yorumlar görüyorum hep. Bana kötü yorumları engelliyor gibi geldi. Kesin yargıya varmak istemiyorum ama bu tarz sosyal medya hesaplarını gördükçe bana çok sahte geliyor

Sonuç olarak bu eğitim faydalı mı, bu eğitim sayesinde bir şirkette çalışmaktansa bağımsız olarak kendi işimizi yapabilir miyiz, eğitimi alıp olumlu ve olumsuz yanlarını söyleyecek birisi var mı?

Geri
Yukarı