Meizu X8 2020'de alınır mı?

morbid4605

Decapat
Arkadaşlar Meizu X8 64 GB Hepsiburada'da 1600 TL bandında satılıyor. Ben almayı düşünüyorum alsam sıkıntı çıkar mı yazılımdan falan kullananlar söyleyebilir mi? Instagram'da falan dolaşırım nadir oyun oynarım. Bir iki sene götürür mü? Sizce nasıl cihazdır.

Qualcomm Snapdragon 710 işlemciye sahip. İşlemcisi fiyatına göre gayet alınabilir. Ayrıca yazılım olarak Android 10 alacağı açıklandı. Bence alınabilir, 4K 30 FPS video kaydı ve 4 GB RAM'de cabası.

Arkadaşlar Meizu X8 64 GB Hepsiburada'da 1600 TL bandında satılıyor. Ben almayı düşünüyorum alsam sıkıntı çıkar mı yazılımdan falan kullananlar söyleyebilir mi? Instagram'da falan dolaşırım nadir oyun oynarım. Bir iki sene götürür mü? Sizce nasıl cihazdır.
Telefonu anneme aldım. Yazılım ve donanım açısından fiyatına göre kaliteli. Takılma gibi hiçbir sıkıntısı yok. 5 aydan fazla bir süredir kullanıyor. Şuana kadar hiçbir sıkıntısı yok. Fiyat bandına göre alınacak listemde top. Yazılım açısından yüz tanıma, parmak izi gibi özellikler de mevcut. Reklamını yapmış gibi oldum ama değer. Tabi babamın dediği gibi teknoloji şans işidir. Size sıkıntılı telefonda düşebilir.

Snapdragon 710 tam bir fp işlemci hem günlük kullanım hem de oyunda oldukça performanslı bu açıdan alınır ancak marka olarak meizu güncelleme vermeyen bir firma bunu göz önünde bulundurun. Forumda kullanıcılar arayüzünün de takıldığını belirtti bunu da bir araştırın bence. Şu anda fiyatlarda artmış durumdayken o fiyata rakipsiz.

Snapdragon 710 tam bir FP işlemci hem günlük kullanım hem de oyunda oldukça performanslı bu açıdan alınır ancak marka olarak Meizu güncelleme vermeyen bir firma bunu göz önünde bulundurun. Forumda kullanıcılar arayüzünün de takıldığını belirtti bunu da bir araştırın bence. Şu anda fiyatlarda artmış durumdayken o fiyata rakipsiz.

Anroid 10 alacağı kesin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı