Meizu x8 alınır mı?

FireAngeL

Centipat
Bu telefonun özellikleri hoşuma gitti. Fiyatı da 1599 TL gibi uygun bir fiyatta, sizce alınır mı? Bir de Teknoseyir incelemesinde telefonun ekranının kolay çizilebildiğini duydum. Kullanan arkadaşlar bunun hakkında bilgilendirirse sevinirim.

Telefon özellikleri güzel ancak firmanın en büyük sorunu güncelleme vermemesi. Aldığın cihaz geldiği android sürümünde kalıyor. Güvenlik güncellemesi vs. alıyor sanırım ama sürüm güncellemeri muamma. Benim internette okuduğum buydu. Ama cihazda Snapdragon 710 var bu fiyata çok iyi orası ayrı bir konu.Baktığım yorumlarda 4.5G sorunundan da bahsetmişler. İnternetten bir kullanıcı yorumlarına baksanıza iyi olur bence.

En kötü Xiaomi Redmi Note 7 almanı öneririm. 100-150 TL fazla verirsin ama kafan rahat olur.
Bu telefon dünya çapında 15 milyonun üstünde satmış bile. Sorunlu bir ürün olsa bu kadar satamaz veya kokusu çıkardı donanım olarak normal bir kullanıcıya yetecek bir telefon.

En kötü Xiaomi Redmi Note 7 almanı öneririm. 100-150 TL fazla verirsin ama kafan rahat olur.
Bu telefon dünya çapında 15 milyonun üstünde satmış bile. Sorunlu bir ürün olsa bu kadar satamaz veya kokusu çıkardı donanım olarak normal bir kullanıcıya yetecek bir telefon.
Redmi Note 7 de sd 660 var bunda ise sd 710 performans olarak daha iyi oluduğu için bunu tercih etmeyi düşünüyorum. Flyme arayüzü 4 ayda bir güncelleme alıyormuş zaten telefonu gömenlerde var övenlerde bende ne yapacağımı çözemedim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır güzel telefon. Sıfırını bulsaydım ben alacaktım hatta çok istediğim bir telefondu nasip olmadı.

Şimdi alırsam beni kaç yıl götürür pek sık telefon değiştiren birisi değilim.
Bozulana kadar götürür :) Telefonla yapacağın şeyler belli sosyal medya kamera oyun. Ben eski v7 Blade lite da ne yapıyorsam şuan mi 8 de de aynısını yapıyorum fazlası sadece kamera ve birkaç özellik ama temelde aynı şeyler wp film müzik youtube google bu kadar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı