Mekanik klavye gerekli mi?

rimpalace

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Kablosuz klavye alacağım.

Kablodan sıkıldım o yüzden kablosuz düşünüyorum. Bakıyorum hep kablolu mekanik görüyorum kablosuz mekanik çok pahalı gerek yok.

Değer mi kablolu mekanik almaya?

Oyun oynadığım falan yok arada hikaye tabanlı oyun oynuyorum Far Cry gibi o kadar.

Arkadaşlar selam. Kablosuz klavye alacağım.

Kablodan sıkıldım o yüzden kablosuz düşünüyorum. Bakıyorum hep kablolu mekanik görüyorum kablosuz mekanik çok pahalı gerek yok.

Değer mi kablolu mekanik almaya?

Oyun oynadığım falan yok arada hikaye tabanlı oyun oynuyorum Far Cry gibi o kadar.
Kablosuz hayat 7-8 sene öncesine kadar standart pillerle sürdürülebilir haldeydi. Şimdi özelleşmiş pillerle ürün döngüsü diyerek 2-3 yıla indirildi ürün kullanma süresi - garanti veya bakımla uğraşmak gerekiyor.

Kablolu iyidir, kabloya nazik davranırsan 10, 15, 20 yıl götürebilir. Sadece tuş switch'leri için bir klavye almak istiyorsan, ya oyun için ya da sesi için alabilirsin. Onun harici en adisinden mekanik klavye alabilirsin. Hatta irisinden alırsan gerektiğinde kendini savunmanı sağlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nadiren oyun oynasam bile mekanik klavie geçme kararı almıştım internet kafede denediğim için. Yazması da çok keyif veriyor insana, tuş hissiyatı çok güzel. Mesela red switch kullanıyorum çok az bir baskı yapmama rağmen direkt algılıyor. Eski klaviem hem hissiyatı iyi değil hem dibine kadar bastırıyordu sanki. Yazarken de çıkan sesler çok güzel :) Kablosuz klavienin bir ergonomisi artısı olsa bile totele baktığım zaman mekanik/kablolu tercih ederdim şahsen.

Kablosuz hayat 7-8 sene öncesine kadar standart pillerle sürdürülebilir haldeydi. Şimdi özelleşmiş pillerle ürün döngüsü diyerek 2-3 yıla indirildi ürün kullanma süresi - garanti veya bakımla uğraşmak gerekiyor.

Kablolu iyidir, kabloya nazik davranırsan 10, 15, 20 yıl götürebilir. Sadece tuş Switch'leri için bir klavye almak istiyorsan, ya oyun için ya da sesi için alabilirsin. Onun harici en adisinden mekanik klavye alabilirsin. Hatta irisinden alırsan gerektiğinde kendini savunmanı sağlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam her şeyim kablosuz o yüzden kablosuz bakınıyorum

Tercih meselesi bu durum tamamiyle. Bütçeniz nedir? Öneri yapabilirim.

Hocam Max 1500 diyeyim

Abi klavye zaten sabit duran bir cihaz. Hareketli değil. Kablosuz olması en gereksiz ekipman.

Dostum sevmiyorum kablo :D

Geri
Yukarı