Ucuz Mekanik Klavye mi, Pahalı Membran Klavye mi?

alperenbeyiniz

Hectopat
Klavye almak istiyorum aklıma takılan bir soru var. Sizce ucuz mekanik klavye mi yoksa pahalı membran klavye mi almalıyım? Örnek olarak Asus Cerberus MK2 veya Gamepower Warlock. İkisinin de fiyat aralığı aynı sayılır 250 TL bandında. Sizce markalığını kanıtlamış bir Asus'un membran klavyesini almak mı yoksa mekanik olduğu için Gamepower'in mekanik klavyesini almak mı? Bahsettiğim ürünleri örnek olarak söyledim Asus kötü alma Gamepower kötü onu alma demeyin, fiyat aralığına bakarak hangisini tavsiye etmeliyim onu söyleyin. Şimdiden teşekkür ederim. İyi Sosyal'ler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kişisel kullanım deneyimlerim sonucunda Outemu switchlerin hissiyatı membranlardan daha başarılı fakat markanın önemi satış sonrasında başlıyor. Her üründe 2 yıl garanti var sanıyorsunuz ama sözde var gerçekte olmayan bir garanti süreci oluyor bunlar. Ben ucuz mekaniklerde sorun yaşamadım ama pahalı ürünler kullandığınızda çokta matah ürünleri olmadıklarını anlıyorsunuz. Cooler Master Masterkeys Lite L alınabilir bu fiyat aralıklarında.

Kişisel kullanım deneyimlerim sonucunda Outemu switchlerin hissiyatı membranlardan daha başarılı fakat markanın önemi satış sonrasında başlıyor. Her üründe 2 yıl garanti var sanıyorsunuz ama sözde var gerçekte olmayan bir garanti süreci oluyor bunlar. Ben ucuz mekaniklerde sorun yaşamadım ama pahalı ürünler kullandığınızda çokta matah ürünleri olmadıklarını anlıyorsunuz. Cooler Master Masterkeys Lite L alınabilir bu fiyat aralıklarında.
Coller Master Lite L mekanik mi hocam ? Memchanical yazılmış hisli mi oluyor ?

Coller Master Lite L mekanik mi hocam ? Memchanical yazılmış hisli mi oluyor ?
Hayır mekanik değil fakat bazı güzellikleri var kendisine göre. Red switch hissiyatına yakın ama membran olduğu için tam olarak değil. Tuş kapakları Cherry MX standartında yani değiştirilebiliyor. Normal şartlarda Sharkoon SGK3 öneriyorum bu fiyatlarda ama ürün stokları bitmiş gibi duruyor ve yenilendiğinde de aynı fiyatlarda gelmeyecektir kur artışından dolayı.

Uygun fiyatlı ve kaliteli bir klavye tavsiye ederim.

Uygun fiyatlı ve kaliteli bir klavye tavsiye ederim.
Stok kalmadı bu üründe.

Yeni konular

Geri
Yukarı