Mekanik Klavye için Switch Önerisi

MrLog

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yarın bir klavye almaya gideceğim. Ancak hala kararsızım hangi switchi seçeceğim konusunda. Klavyemde ses olmasını istiyorum. Ancak blue switch'in sesi çok abartı geliyor. Evdekilerin de rahatsız olabileceğini düşünüyorum. Mavi switchten sonra gelen sesi yüksek olan switch hangisi? Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

Burada önemli olan unsur ses ve oynadığınız oyun türleri. Ne tür oyunlar oynuyorsunuz ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam üşenme git AliExpress'den tester al iyice bi bak hangisi hoşuna gidiyor. Benim oyunlar için tavsiyem Red olur ama Blue veya Brown'da işini görecektir. Ses konusunda Blue benim hoşuma gitmiyor ama basım zevki olarak tarifi imkansız duygular yaşatıyor :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı